Kaip rasti teritorinių padalinių kontaktus?

2018-07-09

 

Nuo liepos 1-osios visi Lietuvos miestų ir rajonų savivaldybėse esantys vaiko teisių apsaugos skyriai tapo pavaldūs centrinei vaiko teisių apsaugos institucijai – Valstybės vaiko teisių apsaugos ir į vaikinimo tarnybai. Kartu keitėsi ir kai kurių padalinių adresai, telefonai, atsinaujino bei pasipildė darbuotojų komanda.

Visų teritorinių padalinių kontaktinę informaciją nesunkiai galima rasti tarnybos interneto svetainėje www.vaikoteises.lt, skiltyje „Struktūra ir kontaktai“ pasirinkus kategoriją „Kontaktai“ ir tuomet pažymėjus „Apskritys ir teritoriniai skyriai“.

Iš viso veikia 12 teritorinių skyrių: 10 pagal apskritis (Alytaus, Kauno, Klaipėdos, Marijampolės, Panevėžio, Šiaulių, Tauragės, Telšių, Utenos, Vilniaus) su jiems pavaldžiais padaliniais tai apskričiai priklausančiose savivaldybėse bei Vilniaus ir Kauno miesto su jiems priklausančiais poskyriais. Taigi kontaktų paieškoje pradžioje reiktų pasirinkti atitinkamą apskritį arba vieną iš dviejų didžiųjų miestų ir tuomet – smulkesnį struktūrinį padalinį .

Vaiko teisių apsaugos specialistų komanda nuolat pildosi, kontaktinė informacija reguliariai atnaujinama.

Iš viso sistemoje dirba jau per 440 darbuotojų, iki pertvarkos etatų buvo tik apie 370. 

Primename, kad visą parą, taip pat švenčių, poilsio dienomis, pastebėjus galimą grėsmę vaiko saugumui raginame pranešti bendruoju pagalbos numeriu 112, policija nedelsdama susisieks su budinčiais vaiko teisių apsaugos specialistais.

 

Valstybės vaiko teisių apsaugos ir į vaikinimo tarnyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.