Kaip galime padėti užkirsti kelią viruso plitimui? – LIKIME NAMUOSE!

2020-03-20

Vietose, kuriose susirenka daugiau žmonių, rizika užsikrėsti ženkliai didėja, todėl gyventojai turėtų tai vertinti. Nerekomenduojame būriuotis, ypač žmonėms, kurių imuninė sistema nusilpusi.

Karantino režimas – mūsų visų atsakingumo ir žmogiškumo išbandymas. Jeigu turite galimybę, pasirūpinkite vienišais, garbaus amžiaus senjorais, jeigu tokios galimybės neturite – informuokite apie tokius žmones Plungės rajono savivaldybės administracijos socialinės pagalbos koordinatorių (Vilma Šlyžienė, tel. 8 640 53649).

Prisiminkime, bet kokiose ekstremaliose situacijose pagyvenę ir ribotai galintys savimi pasirūpinti žmonės yra itin pažeidžiami. Tai, kaip gebama pasirūpinti pažeidžiamiausiais nariais, parodo visuomenės brandą.

Kartu su fizinėmis savisaugos priemonėmis bei rekomendacijomis svarbu palaikyti gerą psichologinę savijautą ir sveikatą. Pasistenkite sulėtinti gyvenimo tempą ir laikytis įprasto kasdienio gyvenimo režimo (kelkitės ir eikite miegoti įprastu metu, sveikai maitinkitės, mankštinkitės, palaikykite švarą, vėdinkite patalpas, rūpinkitės buitimi). Kalbėkite su vaikais apie tai, kas vyksta, nepalikite jų nuošalyje, domėkitės vaikų poreikiais ir emocine savijauta. Bendraudami su vaikais stenkitės būti ramūs, nepamirškite, kad jūsų elgesys ir reakcijos daro jiems poveikį.

Tarnybos, atsakingos už veiksmų koordinavimą, dirba visą parą: 

 

 

Plungės rajono savivaldybės administracija

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.