Informaciniame modulyje – visi atsakymai dėl licencijuojamos veiklos

2019-06-05

 

Informaciją apie ūkio subjektų, vykdančių veiklas su narkotinių ir psichotropinių medžiagų prekursoriais, tabako ir alkoholio gaminiais, priežiūros reikalavimus, licencijų išdavimo ir licencijuojamos veiklos vykdymo sąlygas, o taip pat atsakymus į aktualius klausimus nuo šiol galima rasti interneto svetainėje Medis.NTAKD.lt.

Platformoje nuolat atnaujinama bei kaupiama aktuali susisteminta konsultacinė informacija, čia sukurtos sąsajos su galiojančiais teisės aktais ir teismų praktika. Tinklalapyje susistemintus veiklos reikalavimus ras ir licencijuojama veikla jau besiverčiantys ūkio subjektai, ir dar tik ketinantys pradėti tokią veiklą.

Naujojoje svetainėje atkreipiamas dėmesį į tai, kokie reikalavimai bei teisės aktų įgyvendinimai bus tikrinami atliekant ūkio subjektų vykdomos veiklos priežiūrą, o informacijos vedlys padės rasti išsamią informaciją bei nukreips į dominančią el.  paslaugą. Tinklalapyje įdiegta greita ir patogi informacijos ir el. paslaugų paieška, kuri leis operatyviai sužinoti, pvz., kokie reikalavimai taikomi norint gauti licenciją veiklai, tokių paslaugų suteikimo terminai bei įkainiai. Čia pateikti paraiškų aprašymai ir pildymo pavyzdžiai.

 

Savivaldybės administracijos Bendrųjų reikalų skyriaus inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.