Informacija socialinio būsto nuomininkams bei asmenims ir šeimoms, įrašytiems įeilę dėl socialinio būsto nuomos

2021-04-21

Informuojame, kad asmenys ir šeimos, į rašyti į Plungės rajono savivaldybės asmenų ir šeimų, turinčių teisę į socialinio  būsto nuomą, sąrašą ir nuomojantys Savivaldybės socialinį būstą bei gaunantys būsto nuomos mokesčio dalies kompensaciją, iki einamųjų metų gegužės 1 dienos kasmet privalo deklaruoti turtą (į skaitant gautas pajamas) Gyventojų turto deklaravimo į statyme nustatyta tvarka.

Dėl Covid-19 pandemijos  Gyventojo (šeimos) turto deklaraciją už 2020 m. (forma FR0001) Valstybinei mokesčių inspekcijai (toliau – VMI) galima pateikti tik nuotoliniu būdu.

Duomenis apie turtą (2020 m. gautas pajamas, priedo forma FR0001P) su kitais atitinkamai užpildytais priedais galima pateikti VMI elektroniniu būdu, naudojantis elektroninio deklaravimo sistema (EDS).

Duomenų apie turtą (į skaitant gautas pajamas) pateikimo klausimais galima kreiptis tel.: 1882 arba  +370 5 260 5060. 

Daugiau informacijos apie turto ir pajamų deklaravimą galima rasti VMI internetinėje svetainėje www.vmi.lt

Asmenys ir šeimos, nepateikę Gyventojo (šeimos) turto deklaracijos iki 2021 m. gegužės 1 d., iš Plungės rajono savivaldybės asmenų ir šeimų, turinčių teisę į socialinio  būsto nuomą, sąrašo bus išbraukiami, o Savivaldybės socialinio būsto nuomos sutartys nutraukiamos teisės aktų nustatyta tvarka.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.