Informacija neįgaliesiems

2018-04-18

Plungės sergančiųjų cukriniu diabetu klubui šių metų vasarį Neį galiųjų reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos panaudos pagrindais perdavė automobilį , kuris suteiks galimybę Plungės rajono savivaldybėje cukriniu diabetu sergantiems neį galiesiems asmenims bei kitiems savivaldybės teritorijoje gyvenantiems neį galiems asmenims, kuriems Lietuvos Respublikos neį galiųjų socialinės integracijos į statymo nustatyta tvarka yra nustatytas neį galumo lygis arba 55 procentų ir mažesnis darbingumo lygis, arba specialiųjų poreikių lygis, bei jų atstovams lengviau ir greičiau susisiekti su gydymo į staigomis.

Plungės sergančiųjų cukriniu diabetu klubas džiaugiasi, kad ir Plungės rajono savivaldybė suteikė visapusišką pagalbą ir paramą šiam automobiliui gauti.

Šių metų balandžio 20 d. automobilis vyksta į Vilniaus miestą. Neį galiems asmenims, turintiems suplanuotus vizitus tą dieną Vilniaus miesto gydymo į staigose, galimas jų nuvežimas ir parvežimas namo. Dėl kelionės kreiptis tel. 8 612 72364.

 

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.