Informacija mokinių tėvams

2020-11-05

Plungės rajono savivaldybės administracija informuoja, kad tėvai, kurių vaikai nelanko ar nelankys ugdymo į staigos dėl saviizoliacijos ar asmeninio saugumo COVID-19 karantino laikotarpiu, apie tai turi ugdymo į staigą informuoti elektroniniu būdu (elektroniniu paštu ar per TAMO dienyną), nurodydami priežastis, dėl kurių mokinys negali ar nenori lankyti ugdymo į staigos. Gavusi motyvuotą tėvų prašymą, mokiniui, nelankančiam ugdymo į staigos, mokykla pateikia užduotis per elektronines priemones. Tuo laikotarpiu už vaiko ugdymą atsakingi patys mokinio tėvai. Primename, kad tėvams šiuo atveju nedarbingumas nesuteikiamas.

Nuo lapkričio 7 dienos Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbus karantiną galioja į pareigojimas asmenims, vyresniems nei 6 metų, viešose vietose dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones. Reikalavimas netaikomas asmenims, kai jie sportuoja, fizinio aktyvumo specialistams, kurie dalyvauja aukšto meistriškumo sporto pratybose ar varžybose, taip pat instruktoriams ir teisėjams, paslaugos teikimo metu, kai paslaugos negalima suteikti gavėjui būnant su kauke, neį galumą turintiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės kaukių dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti asmens sveikatos būklei (šiems asmenims rekomenduojama nešioti veido skydelį ). Kaukių dėvėti nereikia už gyvenamosios vietovės ribų ir kai šalia 20 metrų spinduliu nėra kitų asmenų, išskyrus šeimos narius.

Plungės rajono savivaldybės administracija kreipėsi į Sveikatos apsaugos ministeriją bei Švietimo ir mokslo ministeriją išaiškinimo, ar pradinių klasių mokiniai, nuo šios savaitės pradėję mokytis kontaktiniu būdu, turi dėvėti kaukes pamokų metu. Lapkričio 5 dieną buvo gautas Sveikatos apsaugos ministerijos Teisės skyriaus išaiškinimas, kad nuo lapkričio 7 dienos asmenys, vyresni nei 6 m., ugdymo į staigose (pamokų metu ir kitu metu) turi dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones.

Jeigu dėl kaukių dėvėjimo karantino metu Vyriausybė priims daugiau sprendimų, į sipareigojame apie tai pranešti papildomai.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.