Informacija fiziniams ir juridiniams asmenims, norintiems išnuomoti būstą

2020-01-27

 

Lietuvos Respublikos paramos būstui į sigyti ar išsinuomoti į statyme reglamentuota nauja socialinio būsto fondo plėtros į gyvendinimo forma, suteikianti galimybę savivaldybėms ne trumpesniam kaip 5 metų laikotarpiui išsinuomoti fiziniams ar juridiniams asmenims priklausančius būstus ir juos pernuomoti asmenims ir šeimoms, į rašytiems į Asmenų ir šeimų, turinčių teisę į socialinio būsto nuomą, sąrašą. 

Plungės rajono savivaldybės administracija renka informaciją apie fizinius ir juridinius asmenis, pageidaujančius ne trumpesniam kaip 5 metų laikotarpiui išnuomoti Plungės rajono savivaldybės administracijai būstus, kurie būtų tinkami gyventi. Išnuomoti butai bus į traukiami į Socialinio būsto fondą ir siūlomi išsinuomoti asmenims ir šeimoms, laukiantiems socialinio būsto nuomos.  

Tinkamas būstas gyventi yra nereikalaujantis papildomų remonto ar kitokio tvarkymo išlaidų, vienbutis gyvenamasis namas, butas ar kitos gyvenamosios patalpos arba jų dalys, tinkami gyventi vienam asmeniui ar šeimai ir atitinkantys statybos bei specialiųjų normų (higienos, gaisrinės saugos ir kitų) reikalavimus. Netinkami – bendrabučio tipo pastatuose esantys būstai su bendro naudojimo patalpomis (san. mazgu, virtuve  ir pan.).

Jeigu pageidautumėte išnuomoti savo būstą, prašome kreiptis į Plungės rajono savivaldybės administracijos Turto skyrių el. paštu neringa.ziliene@plunge.lt, tel.: (8 448) 73 003 / 73 157 arba atvykti į Plungės rajono savivaldybės administracijos  323 kab., 318 kab., Vytauto g. 12, Plungėje.

 

 Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.