Informacija apie priėmimo įbendrojo ir ikimokyklinio ugdymo įstaigas tvarką

2019-03-13

Reaguodami į kylančius klausimus, pasirodančius socialiniuose tinkluose, dėl priėmimo į bendrojo ir ikimokyklinio ugdymo į staigas, teikiame trumpą informaciją.

Prašymai į ikimokyklinio ir bendrojo ugdymo į staigas nuo 2019 m. balandžio 1 d. bus priimami internetu. Prašymų pateikimas bus vykdomas per Plungės rajono savivaldybės tinklalapį www.plunge.lt. Prisijungti prie sistemos reikės per elektroninius valdžios vartus (dažniausiai gyventojai prisijungimą vykdo per elektronines bankų platformas).

Norime pabrėžti, jog prašymai elektroniniu būdu šiais metais bus teikiami tik norint mokytis pagal ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas ir norint pradėti mokytis pirmoje, penktoje ir devintoje (pirmoje gimnazijos) klasėse. 2019 – 2020 mokslo metams prašymai į 2 – 4, 6 – 8 klases ir 2 – 4 gimnazijos klases, teikiami į prastu būdu, rašant prašymą švietimo į staigoje (elektroninis prašymų teikimas į minėtas klases bus vykdomas tik nuo 2020 metų).

Jei neturėsite galimybės pateikti prašymo internetu, yra sudaryta galimybė prašymus teikti Plungės rajono seniūnijose, o Plungės mieste – Plungės rajono savivaldybės administracijoje. Visi Jūsų prašymai bus į dėti į elektroninę priėmimo sistemą.

Prašymai, pateikti ikimokyklinio ugdymo į staigoms iki 2019 m. sausio 1 d. ir juose nurodyta, jog vaikai lankys į staigas nuo 2019 m. rugsėjo 1 d. ar vėliau (2020 arba 2021 metais), automatiškai bus į dėti į prašymų priėmimo sistemą, todėl dar vieno prašymo pildyti nereikės. Prašymai, kuriuose nurodyta, jog vaikai pradės lankyti į staigas iki 2019 m. birželio, teikiami senąja tvarka, pildant prašymą ikimokyklinio ugdymo į staigoje.

Jei kyla klausimų, visada galite užeiti į Plungės rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyrių, kreiptis el. paštais: svietimas@plunge.lt, dangirute.vaskiene@plunge.lt, gintautas.rimeikis@plunge.ltarbaskambinti tel.: (8 448) 73 164 ir (8 448) 73155.

 

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.