Informacija apie būsto (aplinkos) pritaikymą neįgaliesiems Plungės rajono savivaldybėje 2018 metais

2019-01-17

Vadovaujantis  Būsto pritaikymo neį galiesiems finansavimo 2016 -2018 metais tvarkos aprašu, socialinės apsaugos ir darbo ministro 2015 m. rugpjūčio 10 d. į sakymu Nr. A1-460, Plungės rajono savivaldybėje 2018 metais būsto ir aplinkos pritaikymui suaugusiems neį galiesiems panaudota 32 035,86 euro: 19 221,51 euro –  iš valstybės ir 12 814,35 euro  – iš Savivaldybės biudžetų lėšų. Šešiems pareiškėjams, turintiems labai ryškių judėjimo ir   apsitarnavimo funkcijų sutrikimų, buvo pritaikytas gyvenamasis būstas pagal poreikius:  penkiems asmenims pritaikytos dušinės, vienam – pareiškėjui nupirktas laiptų kopiklis nusileisti iš daugiabučio namo; kitam neį galiajam gyvenamajame name sumontuotas keltuvas išvažiuoti į lauką. Iš jų du pareiškėjai būsto pritaikymo darbus atliko savarankiškai, kitiems neį galiesiems būsto pritaikymo darbus vykdė MB „Vonių meistras“. Keltuvą ir laiptų kopiklį Plungės rajono savivaldybės administracija pirko iš MB „Dianeta“.

Vadovaujantis Šeimų, auginančių vaikus su sunkia negalia, socialinio saugumo stiprinimo pritaikant būstą ir gyvenamąją aplinką 2018 metais tvarkos aprašu, patvirtintu Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2018 m. liepos 11 d. į sakymu Nr. A1-360, Plungės rajono savivaldybėje buvo nupirktos sensorinės pagalbos priemonės dviem sunkią negalią turintiems vaikams. Priemonėms pirkti panaudota 3 800,00 eurų valstybės biudžeto lėšų.

Susipažinti su būsto pritaikymą neį galiųjų poreikiams reglamentuojančiais teisės aktais galima Neį galiųjų reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos interneto svetainėje www.ndt.lt.

Išsamesnės informacijos galima gauti Plungės rajono savivaldybės  administracijos Socialinės paramos skyriuje.

 

Socialinės paramos skyrius


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.