IN MEMORIAM…

2021-05-04IN MEMORIAM

T O M A S   R A U D Y S

1971 – 2021

Ištiko skaudi netektis: besiskleidžiant pavasario žiedams, Amžinybėn išėjo Plungės rajono savivaldybės tarybos narys Tomas Raudys. Negailestinga lemtis išplėšė garbingą rajono politiką, pavyzdingą vyrą ir tėvą, nuoširdų bičiulį. Gimęs ir mokęsis Plungėje, teisės, istorijos – politologijos mokslus baigęs Vilniuje, savo gyvenimą paskyrė gimtajam miestui, kur sąžiningu darbu ir visuomenine veikla pelnė aplinkinių pasitikėjimą ir pagarbą. Nuo 2011 metų – aktyvus ir principingas Savivaldybės tarybos narys. Vadovaudamas tarybos komitetams, visada stengėsi telkti bendraminčius pozityviems ir konkretiems sprendimams bei darbams. Tomas buvo kūrybingas ir sąžiningas verslininkas, kėlęs sau vis naujus iššūkius, ieškodamas galimybių pagerinti gyvenimą visiems rajono gyventojams. Dėl visada pozityvaus principingumo ir geriausių sprendimų ieškojimo  buvo išrinktas Lietuvos komunalininkų ir atliekų tvarkytojų asociacijos tarybos nariu, labdara ir atjauta pasižymėjo Plungės „Rotary“ klubo bendruomenės veikloje.

Ir dirbant „Valdos“ direktoriumi, ir sprendžiant svarbius klausimus Savivaldybės taryboje, pasitaikė nemažai sunkių akmenėlių Tavo, Tomai, kelyje. Tu kantriai juos ridenai, kartais su šypsena ir šmaikštumu pastumdydamas. Tegul Žemaitijos žemė, kurią pasirinkai amžinajam poilsiui, būna Tau lengva.

Dėl skaudžios netekties gilią užuojautą reiškiame velionio žmonai Rinetai, sūnums Nojui ir Ugniui bei visiems artimiesiems.

 

Plungės rajono savivaldybės taryba

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.