IN MEMORIAM…

2018-12-03

IN MEMORIAM

 

HORSTAS LAUBNERIS

1941 – 2018

 

Plungės rajono savivaldybės bendruomenę ištiko skaudi netektis: tik prasidėjus ramiam advento metui, Amžinybėn išėjo Horstas Laubneris – Plungės garbės pilietis, humanitarinės pagalbos ir labdaros Plungės bei Lietuvos švietimo, socialinės ir sveikatos apsaugos įstaigoms organizatorius, buvęs profesionalus kariškis, Vokietijos Federacinės Respublikos pilietis, apdovanotas Lietuvos Respublikos ordinu „Už nuopelnus Lietuvai“.

Didžiausią šio žmogaus pagalbą ir gerumą pajuto Plungės ir Rietavo gydymo įstaigos, kurioms H. Laubneris atvežė 240 ligoninėms specialiai pagamintų lovų. Didelė dalis į Plungę atvežtos labdaros buvo skirta kaimo ir miesto vaikų darželiams, Vaikų globos namams, Stonaičių psichoneurologiniam pensionui. Ypatingos geradario atjautos sulaukė mūsų rajono neįgalieji, daugiavaikės šeimos. Lankydamasis lietuvių šeimose, globos įstaigose, neįgaliųjų bendrijose, jis į knygelę užsirašydavo žmonių pageidavimus, o grįžęs į savo šalį stengdavosi, kad gautų tai, ko vargstantiesiems labiausiai reikia. Visada pats dalyvaudavo įteikiant žmonėms ir įstaigoms labdarą ir stebėdavo, kad ji tikrai patektų tiems, kuriems jos labiausiai reikia.

„Padėti, pagelbėti, sušelpti… Gauti ir atiduoti“, – toks buvo šio Plungės garbės piliečio gyvenimo moto. Jo nenuilstamas rūpestis žmonėmis –  lyg didžiulės meilės spinduliai glostė svetimas širdis ir sielas. Visada ieškantis, nerimstantis ir kartu labai tolerantiškas, draugiškas ir energingas  – toks Horstas Laubneris išliks daugelio plungiškių atmintyje.

Dėl skaudžios netekties gilią užuojautą reiškiame visiems velionio artimiesiems.

Velionis bus palaidotas netoli Mendeno, Izerlono mieste, šeimos kapavietėje.

 

Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.