Idėja Plungei – diskgolfo parkas!

2020-02-17

 

 

 

 

Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis, mero pavaduotoja Asta Beierle Eigirdienė, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Mantas Česnauskas, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistė Julija Čiuželienė priėmė iš sostinės atvykusį MB „Diskų miestas“ direktorių Darių Gricių, kuris atvežė naują idėją miestui – pasiūlė įkurti Plungėje diskgolfo parką. Pokalbyje Savivaldybėje dalyvavo ir Plungės turizmo informacijos centro direktorė Sandra Kasmauskienė.

Diskgolfas yra labai panašus į tradicinį golfą, tik diskgolfe naudojami specialūs skraidantys diskai. Žaidimas buvo sukurtas Edo Hedriko 1976 metais JAV, labai greitai išpopuliarėjo ir kitose šalyse. Diskas iš starto vietos metamas link specialaus krepšio. Žaidimo tikslas – padarius kuo mažiau metimų įmesti diską į žaidimo krepšį. Paprastai diskgolfo parke statoma 18 krepšių, nors galima apsiriboti ir mažesniu jų skaičiumi.

D. Gricius papasakojo, kad Lietuvoje diskgolfą imta žaisti prieš 15 metų. Žaidimas, kuris vyksta pagal tam tikras taisykles, yra dinamiškas, azartiškas, linksmas, tinkamas poroms ar grupelėms. Įveikti visą diskgolfui skirtą trasą užtrunka 2,5-3 valandas. Šis žaidimas, pasak pranešėjo, tarsi įprasmintas pasivaikščiojimas gamtoje bet kokiu metų laiku.

D. Gricius informavo, kad diskgolfo entuziastai jau organizuoja čempionatus, kurie vyksta ne tik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse, šis žaidimas iš aplinkinių šalių esą ypač populiarus Estijoje.

MB „Diskų miestas“ direktorius pristatė diskgolfo aikštelių žemėlapį Lietuvoje. Arčiausiai Plungės diskgolfo krepšiai jau pastatyti Gargžduose ir Rietave. D. Gricius siūlė įrengti diskgolfo žaidimo aikštelę ir Plungėje. Svečio akimis, tam idealiai tiktų erdvus Plungės dvaro parkas.

Susitikimo dalyviai apsikeitė nuomonėmis dėl diskgolfo parko steigimo Plungėje arba miesto prieigose. Ar šis žaidimas būtų populiarus Plungėje iš dalies priklauso ir nuo to, kur stovės diskgolfo krepšiai. Turintys minčių dėl galimos diskgolfo aikštelės vietų pasiūlymus gali teikti Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistei J. Čiuželienei (julija.ciuzeliene@plunge.lt).

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

 

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.