Išskirtinė galimybė Lietuvos ir Plungės verslininkams

2018-03-30

Jungtinių Amerikos Valstijų ambasados Lietuvoje laikinasis reikalų patikėtinis Howard Solomon Plungės rajono savivaldybės merui Audriui Klišoniui ir rajono verslininkams pranešė džiugią naujieną – apie galimybę gegužės viduryje technologijų stovykloje pasinaudoti naujausių technologijų teikiamais privalumais.

„Džiaugiuosi galėdamas JAV ambasados vardu pasidalyti su jumis žinia apie gegužės viduryje planuojamą rengti JAV valstybės departamento Baltijos šalims skirtą technologijų stovyklą „Baltic TechCamp“. Kasmet tokių stovyklų pasauliniu mastu surengiama tik keletas. Jų tikslas – visiems regionams, su kuriais JAV vyriausybė palaiko glaudžius ryšius, suteikti galimybę pasinaudoti naujausių technologijų teikiamais  privalumais. Džiaugiamės, kad 2018 metais šiai programai buvo pasirinktos Baltijos šalys. Tai aiškiai parodo, kad mūsų vyriausybė laiko prioritetu plėtoti stiprius santykius su Lietuva“, – rašoma merui adresuotame laiške.

Į šį dviejų dienų renginį kviečiami verslininkai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Baltarusijos sužinos, kaip mažos ir vidutinės į monės gali pasitelkti į vairius technologinius sprendimus plėtrai ir augimui. Programa vyks rusų kalba siekiant suteikti galimybę angliškai nekalbantiems verslininkams, negalintiems pasinaudoti kitomis JAV organizuojamomis programomis. Visos pragyvenimo, maitinimo ir kelionės išlaidos bus padengtos.

„Atsižvelgę į jūsų stiprų susidomėjimą skatinti vietos į monių augimą, kviečiame jus rekomenduoti verslininkus iš jūsų miesto ar regiono, kurie galėtų dalyvauti šioje programoje. Jums tereikia nurodyti į monių pavadinimus ir el. pašto adresus. Mes patys susisieksime su jais ir informuosime apie šią galimybę“, – laiške rašo H. Solomon.

Programoje gali dalyvauti:

„TechCamp” instruktoriai – savo sritį išmanantys ekspertai iš tokių kompanijų, kaip „Google“, „Facebook“ ir daugelio kitų. Jie profesionaliai naudoja moderniausias technologijas. Kiekvienai stovyklai parenkami vis kiti instruktoriai, priklausomai nuo to, kokios priemonės ir skaitmeninės programos labiausiai domina būsimus dalyvius.

Turintys klausimų ar norintys dalyvauti technologijų stovykloje gali susisiekti su JAV ambasados Viešųjų ryšių skyriaus atstove Ksenija Aleksejeva el. paštu AleksejevaK@state.gov arba telefonu +370 526  65 403.

 

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.