Gyventojai kviečiami dalyvauti diskusijoje

2021-10-22
Europa nėra tik ekonominė, politinė ar strateginė sąjunga – Europos Sąjungos šalis jungia ir bendros europinės vertybės, pagarba teisiniam valstybės tęstinumui ir parama žmogaus teisėms. „Vertybių sąjunga” neabejotinai yra pajėgi sušvelninti sankirtas ir konfliktus tarp valstybių, tačiau tam būtinas stiprus bendras vertybinis pagrindas.
 
Šįkart kviečiame kelti klausimą apie tai, kokios yra svarbiausios ES šalis susaistančios vertybės, bei diskutuoti apie tai, kokie iššūkiai kyla teisės viršenybei Europoje.
 
Pokalbyje dalyvaus:
– ambasadorius Raimundas Karoblis;
– Žaneta Vaitkuvienė, Plungės rajono savivaldybės administracijos Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėja;
– Monika Arlauskaitė, Jaunimo Europos komandos narė.
 
Diskusija vyks jau spalio 27 dieną 16:00 valandą Plungės rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje (Parko g. 7). Ä®ėjimas – tik su Galimybių pasu. Kviečiame ateiti ir diskutuoti apie Europos ateitį!
 
Renginį organizuoja: Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija, Rytų Europos studijų centras, Plungės rajono savivaldybės viešoji biblioteka. Renginio partnerė – Jaunimo Europos komanda.
 
Norėtumėte sudalyvauti kituose renginiuose, surengti savo diskusiją ar pasidalinti idėjomis dėl Europos ateities? Apsilankykite Konferencijos dėl Europos ateities platformoje: https://futureu.europa.eu/?locale=lt<https://futureu.europa.eu/?locale=lt…>.
 
 
 
Plungės r. savivaldybės administracijos inf. 
Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.