Globa ir įvaikinimas – vienas prasmingiausių gyvenimo žingsnių

2020-07-07

 

 

 

Liepos pirmą sekmadienį minime Globėjų dieną ir sveikiname visus, kurie atvėrė savo širdies ir namų duris tėvų globos netekusiems vaikams!

Šią savaitę Plungės Socialinių paslaugų centro Globos centro organizuoti renginiai buvo skirti ne tik esamiems budintiems globotojams ir globėjams (rūpintojams), bet ir visiems Plungės miesto bei rajono gyventojams, skleidžiant žinią apie globą ir įvaikinimą.

Birželio 29 dieną Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Telšių apskrities Plungės vaiko teisių apsaugos skyriaus, Plungės rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus ir Plungės socialinių paslaugų centro Globos centro specialistai šia žinia dalijosi su miesto gyventojais knygyne „Vaga“.

Birželio 30 dieną minėti specialistai kartu su budinčiais globotojais ir globėjais (rūpintojais) dalyvavo iškyloje į Gandingos piliakalnį.

Liepos 1 dieną budinčių globotojų ir globėjų (rūpintojų) šeimos su prižiūrimais bei globojamais vaikučiais savo talentus atskleidė kūrybinėse dirbtuvėse „Mano šeima“. Dėkojame visiems savaitės dalyviams!

 

Plungės socialinių paslaugų centro inf.

 

  

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.