Gerumo akcija „Pyragų diena“ Plungės rajono savivaldybėje

2021-11-05
1483 eurai 90 centų – tiek lėšų šiandien per pietų pertrauką surinkta savivaldybės mero tarnybos organizuotame Pyragų dienos renginyje.
 
Šios lėšos bus skirtos sergančio berniuko gydymui – Valento Norkaus paramos ir labdaros fondui.
 
Prisijungti prie kilnios akcijos buvo pakviesti visi norintieji – savo pyragais susirinkusiuosius vaišino ne tik savivaldybės darbuotojai, bet ir kitų įstaigų atstovai. Gausiai susirinkę plungiškiai skanavo pyragus ir kitus kepinius, karštą kakavą ir aukojo lėšų plungiškio Valento gydymui.
 
Pyragų dienos iniciatoriai – meras Audrius Klišonis ir jo pavaduotoja Asta Beierle Eigirdienė pareiškė nuoširdžią padėką visiems susirinkusiems – kilnūs darbai ir pagalba vienas kitam vienija ne tik savivaldybės kolektyvą, bet ir visus Plungės rajono žmones.
 
Savivaldybės kieme vykusiame labdaringame renginyje dalyvavo ir sergančio berniuko tėvai. Mama, dėkodama susirinkusiesiems už kilnų poelgį, braukė ašaras ir teigė esanti dėkinga už tokį gyventojų palaikymą.
 
Norkų sūnui Valentui yra 12 metų. Berniukas dar nekalba, jam nustatytas sunkus autizmas ir įtariamas PANDAS/PANS sindromas. Tėvai turi vilties padėti sūnui taikant gydymą kamieninėmis ląstelėmis. Šis gydymas stabilizuotų vaiko organizmą ir imuninę sistemą, todėl vaiko gyvenimas taptų kokybiškesnis, pagerėtų raida, būtų lengviau mokytis.
 
***
 
Norintieji prisidėti prie Valento Norkaus gydymo, gali paaukoti lėšų pervesdami jų į sąskaitą. Valento Norkaus paramos ir labdaros fondas turi paramos gavėjo statusą (kodas 305487262).
Sąskaitos numeris – LT987300010161887800 („Swedbank”, „PayPal“).
Su berniuko tėvais galite susisiekti telefonu 8 614 62 640, el. paštu norkienevaida@gmail.com 
 
 
Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.