Ekstremalios situacijos metu Plungės rajone ribojama įstaigų veikla

2020-10-12

 

Plungės rajono savivaldybės teritorijoje daugėja asmenų, užsikrėtusių koronaviruso infekcija. Spalio 12 dienos 9 valandos duomenimis, oficialiai patvirtinti 22 koronaviro atvejai. Daugiausia – 14 – atvejų nustatyta privačioje gamyba užsiimančioje į monėje, Senamiesčio mokykloje (6) bei Plungės rajono savivaldybės ligoninėje (1) ir Plungės rajono savivaldybės administracijoje (1). Turima informacijos, kad šiąnakt laboratorija patvirtino, jog gauti teigiami testai tirtiems 4 ligoninės personalo darbuotojams.

Atsižvelgus į susidariusią situaciją Ekstremalių situacijų operacijų centro vadovas Mantas čŒesnauskas spalio 12 dieną priėmė sprendimą riboti savivaldybėje subjektų veiklas.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremalios situacijos valstybės operacijų centro vadovo sprendimais nurodyta Senamiesčio mokyklos direktoriui ugdymą organizuoti nuotoliniu būdu iki 2020 m. spalio 23 d. (imtinai); kitų rajono švietimo į staigų vadovams, atsižvelgiant į sergančių ar sąlytį turėjusių asmenų skaičių į staigos bendruomenėje, suderinus su Savivaldybės administracija, pavienėms klasėms ir grupėms ugdymo procesą organizuoti nuotoliniu būdu; neformaliojo vaikų švietimo teikėjams organizuoti veiklas nuotoliniu būdu tiems mokiniams, kuriems bendrojo ugdymo mokyklose ugdymo procesas organizuojamas nuotoliniu būdu; VšĮ Plungės rajono savivaldybės ligoninės direktoriui riboti lankytojų patekimą į į staigą.

Taip pat nurodyta Plungės rajone stabdyti kultūros, sporto ir laisvalaikio renginius iki spalio 23 d. (imtinai), o socialinės priežiūros į staigose organizuoti tik būtinąsias veiklas.

Prašome Plungės rajono savivaldybės gyventojų vadovautis oficialiais informacijos šaltiniais, laikytis rimties ir tvarkos, laikytis asmens higienos ir paisyti apribojimų, kad infekcijos židiniai mūsų rajone neplistų.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.