Dvidešimtą rugsėjį– moksleiviams skirta akcija „Apsaugok mane“

2019-08-05

 

Ir šį rugsėjį Plungės rajono savivaldybėje bus apdrausti pėstute ir dviračiais keliaujantys moksleiviai, – tuo jau pasirūpino Savivaldybė ir AB „Lietuvos draudimas“. Rugpjūčio 2 dieną bendradarbiavimo sutartį pasirašė Savivaldybės meras Audrius Klišonis ir AB „Lietuvos draudimas“ pardavimų plėtros skyriaus vadovas Giedrius Radikas.

Bendradarbiavimo sutartis numato, kad visą rugsėjį einantys pėstute ir važiuojantys dviračiais rajono moksleiviai bus apdrausti nuo nelaimingų atsitikimų per eismo įvykius, kurie užregistruoti policijoje. Draudimo sutartis šiemet baigs galioti rugsėjo 30 dieną, 24 valandą (imtinai). Nelaimės atveju maksimali draudimo suma – 5 tūkst. eurų.

G. Radikas taip pat informavo, kad šiemet „Lietuvos draudimas“ Plungės rajono bendrojo ugdymo mokyklų 1-4 klasių moksleiviams padovanos 1400 šviesą atspindinčių liemenių, kurios taps mokyklos nuosavybe ir bus naudojamos, esant poreikiui, kelionių ir pasivaikščiojimų už mokyklos teritorijos metu.

Iki naujųjų mokslo metų pradžios prie bendrojo ugdymo mokyklų esančios pėsčiųjų perėjos bus paženklintos specialiu akcijos „Apsaugok mane“ ženklu. Taip sutarta paženklinti pėsčiųjų perėjas prie Birutės g. 25 ir 27A namų, prie A. Vaišvilos g. 21 ir 27 namų, prie Rietavo g. 15 ir 29 namų, prie Minijos g. 4 namo, prie Telšių g. 17 namo, prie Dariaus ir Girėno g. 38E namo, prie Laisvės g. 69 namo. Taip pat Gardų a. 11 (Žemaičių Kalvarija), Žemaitės g. 14A (Šateikiai), Aušros g. 20, Kuliai, Žalioji g. 12 (Stalgėnai), Beržų g. 17 (Lieplaukalės k.).

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.