Draugystės su ukrainiečiais pradžiai – ketinimų protokolas

2018-06-19

 

 

Pirmadienį, birželio 18-ą, meras Audrius Klišonis priėmė Plungės miesto šventės renginiuose dalyvavusius  Ukrainos delegacijos atstovus – Evgenijų Rybalko, Piotrą Podolianą ir Aleksandrą Kaftanovą.

Meras A. Klišonis pasidžiaugė, kad šiemet į Plungės miesto šventę atvyko ne devynios, kaip įprasta, o jau dešimt užsienio šalių delegacijų. Folkloro festivalyje „Saulelė raudona“ dalyvavo ne tik spalvingas ukrainiečių dainų ir šokių kolektyvas, bet ir dviejų Ukrainos miestų – Svatovo (Lugansko sritis) ir Starokostiantynivo (Cmelnickio sritis) – oficialūs atstovai, kurie išreiškė norą užmegzti su plungiškiais draugiškus ryšius, kurie peraugtų į susigiminiavusių miestų partnerystę įvairiose srityse.

Meras A. Klišonis priminė, kad Mendenas (Vokietija) yra pirmasis Plungės miestas-partneris iš Vakarų Europos, o su šiuo miestu pasirašyta bendradarbiavimo sutartis buvo tarsi mūsų miesto, kaip lygiaverčio partnerio, pripažinimas. Bėgant laikui mūsų miesto partnerių tik gausėjo, ir štai atėjo toks metas, kai Plungė jau gali padėti ir kitiems užsienio šalių atstovams ieškoti kelių į Europą.

Svatovo miesto vadovas E. Rybalko nuoširdžiai padėkojo plungiškiams už šiltą priėmimą ir malonų bendravimą, pasidžiaugė įspūdinga Plungės miesto šventės programa ir išreiškė viltį, jog Svatovą ir Plungę sujungs nuoširdi draugystė.

„Mes norime iš jūsų daug ko pasimokyti“, – kalbėjo E. Rybalko, kuris perdavė plungiškiams kuo nuoširdžiausius linkėjimus.

Plungės savivaldybėje buvo pasirašytas ketinimų protokolas užmegzti draugiškus ryšius tarp Plungės ir Svatovo bei Starokostiantynivo, bendrauti ir keistis patirtimi švietimo ir mokslo, kultūros, sporto, turizmo, kitose srityse.

Ketinimų protokolas bus pateiktas svarstyti Savivaldybės tarybai.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.
Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.