Domėjosi, kaip įgyvendinami tikslinių teritorijų sutvarkymo projektai

2018-06-22
 

 

 

Birželio 22 dieną Plungėje lankėsi Vidaus reikalų ministerijos Regioninės politikos departamento Europos regioninės plėtros fondo skyriaus vedėja Rasa Tamulevičiūtė, Regioninės politikos departamento Europos regioninės plėtros fondo skyriaus paramos administravimo specialistė Rasa Micevičienė ir VšĮ CPVA Struktūrinės paramos projektų I departamento Urbanistinės plėtros projektų skyriaus viršininkas Vygandas Alekna.

Savivaldybėje vyko pokalbis dėl Plungės mieste šiuo metu įgyvendinamų ir planuojamų įgyvendinti tikslinių teritorijų sutvarkymo projektų. Dalyvavo meras Audrius Klišonis, mero patarėjas Gintautas Vaitkevičius, Savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Bagužis, Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vedėjas Tomas Jocys ir vyr. specialistė Laura Baumilė, Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėja Žaneta Piepalienė ir vyr. specialistė Ingrida Stanienė, Vietos ūkio skyriaus vedėjas Martynas Čiuželis.

Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėja Ž. Piepalienė priminė, kad šiais metais bus užbaigtas projektas „Aktyvaus poilsio ir pramogų zonos sukūrimas Plungės m. Oginskio dvaro teritorijoje, prie autobusų stoties“. Jau pasirašyta rangos darbų sutartis projektui „Babrungo upės slėnio estrados teritorijos ir jos prieigų bei jungčių su Plungės miesto centrine dalimi sutvarkymas“ įgyvendinti, šiuo metu vyksta projektavimo darbai. Taip pat baigiamas dar vienos teritorijos sutvarkymo techninis projektas – „Plungės miesto poilsio ir rekreacijos zonų sukūrimas prie Babrungo upės ir Gandingos hidroelektrinės tvenkinio“.

Plungės savivaldybės atstovai turėjo klausimų dėl dar vieno Plungės miesto tikslinės teritorijos projekto, įtraukto į Telšių regiono integruotų teritorijų vystymo programą, įgyvendinimo – dėl projekto „Plungės miesto Vytauto ir Paprūdžio gatvių atkarpų su prieigomis sutvarkymas, didinant Plungės miesto traukos centrų pasiekiamumą ir patrauklumą“.

Susitikimo su VRM ir CPVA atstovais aptarti galimi pastarojo projekto koncepciniai sprendiniai, kurie leistų mieste sujungti du traukos centrus – sutvarkytą Babrungo slėnį ir Laisvės alėją bei sukurtą poilsio ir rekreacijos zoną prie Plungės jūros.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.