Didvyčių bibliotekėlės įkurtuvės Didvyčių daugiafunkciame centre

2018-09-19

 

 

„Dėl Didvyčių bibliotekos įkurtuvių šventės net vasara pas mus sugrįžo!“– džiaugėsi saulėta diena ir džiaugsmingai nusiteikusiais svečiais Plungės viešosios bibliotekos direktorė Violeta Skierienė.

V. Skierienė nuoširdžiai padėkojo už 17 metų bibliotekai suteiktą pastogę Vengalių šeimynai. Rugsėjo 18-osios popietę Didvyčių bibliotekos patalpų įkurtuvių juostelė buvo perkirpta jau Didvyčių daugiafunkcio centro kieme.

Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis linkėjo, kad nuo šiol Didvyčių daugiafunkcis centras su biblioteka būtų gyvenvietės žmonių traukos centru, susibūrimų vieta, kad vaikiškų knygelių skyrių pamėgtų darželį lankantys mažieji Didvyčių gyventojai ir jau didesni vaikai, grįžtantys į kaimą po pamokų mieste.

Didvyčių daugiafunkcio centro direktorė Anastazija Zaveckienė patikino, kad nuo šiol veiksmo šiame naujos paskirties pastate bus nuo pat ryto iki sutemų.

Gražiausius linkėjimus ir sveikinimus didvytiškiams išsakė Babrungo seniūnė Rūta Jonušienė, Seimo nario Jurgio Razmos padėjėja Dainora Vaičikauskienė, Plungės mero patarėjas Mantas Česnauskas, Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotoja Vida Saukalienė ir vyr. specialistė Ingrida Uznevičiūtė, bibliotekininkės iš Aleksandravo, Narvaišių ir Šateikių. Šventėje dalyvavęs savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Bagužis atkreipė dėmesį į duobėtą keliuką, vedantį nuo plento link daugiafunkcio centro, ir svarstė, kad kelią reikėtų tvarkingai palopyti. Naudodamasi proga V. Skierienė užsiminė, jog kaimo bibliotekai dar trūksta lentynų, patogių sėdmaišių ir kito reikalingo inventoriaus.

Bibliotekininkė Bronislavos Vengalienės pakviesti į vidų šventės dalyviai ne tik apžiūrėjo naujai atremontuotas patalpas, bet ir turėjo unikalią progą išmaniųjų akinių pagalba virtualiai pasigrožėti Plungės parko peizažais. Vaikai tuoj įsitaisė ir ilgai šėlo spalvingame jiems skirtame kampelyje.


Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.