Darbo taryba rinkosi įpirmąjįposėdį

2019-01-24

Įsigaliojus naujajam Darbo kodeksui, įmonėse, turinčiose 20 ir daugiau darbuotojų, turi būti įsteigtos darbo tarybos. Darbo taryba – darbuotojų atstovaujamas organas, ginantis darbuotojų profesines, darbo, ekonomines ir socialines teises ir atstovaujantis jų interesams. Plungės rajono savivaldybės administracijos Darbo taryba 3-jų metų kadencijai sudaroma iš 5 pagal darbo sutartis dirbančių darbuotojų.

Plungės rajono savivaldybės administracija Darbo tarybos rinkimus surengė sausio 10 d. Juose dalyvavo 82 darbuotojai. Iš šešių kandidatų daugiausia balsų gavo ir į Darbo tarybą išrinkti: Jurgita Budrienė, Socialinės paramos skyriaus socialinė darbuotoja; Donata Čekanauskaitė, Babrungo seniūnijos socialinė darbuotoja; Laima Čiuželienė, Buhalterinės apskaitos skyriaus buhalterė; Martyna Piekuvienė, Protokolo skyriaus specialistė; Rūta Laurinaitienė, Plungės miesto seniūnijos raštvedė.

Darbo taryba savo įgaliojimus įgyja ir Darbo kodekse nustatytas funkcijas pradeda vykdyti susirinkusi į pirmąjį posėdį. Pirmąjį Darbo tarybos posėdį turi sušaukti Rinkimų komisijos pirmininkas. Sausio 23 d. toks posėdis ir buvo sušauktas.

Rinkimų komisijos pirmininkė Zina Plaipaitė perdavė visus dokumentus, susijusius su Darbo tarybos rinkimais. Šiame pirmajame Darbo tarybos posėdyje visų Darbo tarybos narių balsų dauguma buvo išrinkta Darbo tarybos pirmininkė – Martyna Piekuvienė ir sekretorė – Rūta Laurinaitienė.   

 

Darbo tarybos rinkimų komisijos inf.

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.