Darbą Plungės policijos komisariate baigė viršininkas Saulius Vaičekauskas

2018-12-11

 

 

Gruodžio 10-oji buvo paskutinė Plungės PK viršininko Sauliaus Vaičekausko darbo diena. Daugiau nei 27 metus policijoje dirbęs pareigūnas atsisveikino su pavaldiniais, kolegomis iš aplinkinių policijos komisariatų, prokuratūros, kitų įstaigų.

S. Vaičekauskas vidaus reikalų sistemoje pradėjo dirbti nuo 1991 metų, Plungės PK komisariatui vadovavo nuo 2009 metų.

„Mums Plungės PK viršininko vardas asocijuojasi su supratingumu, tolerancija, kompromiso ieškojimu. Liūdna atsisveikinti, tačiau linkime naujajame darbe jam energijos tiek, kiek turi mūsų naujoji pareigūnė Mėta. Gal surasite tvenkinį, kuriame plaukioja didžiausia dar nepagauta žuvis, gal dar įžengsite į mišką, kuriame ganosi elnias su pačiais gražiausiais ragais?“, – žinodami viršininko pomėgius ir kitos darbo vietos pasirinkimą kolegų vardu S. Vaičekauskui linkėjo pareigūnai Raimondas Aponkus ir Loreta Tamaliūnaitė.

„Nuo šiol būsite Vidaus reikalų ministerijos pensininkas, tačiau tie 27 policijai atiduoti metai tikrai nepraėjo veltui, dabar jau kita įstaiga turės tokio aukšto lygio valstybės tarnautoją, taigi, susitiksime tikrai dar ne kartą“, – išlydėdamas Plungės PK viršininką pažymėjo Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Alfonsas Motuzas.

Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis pažymėjo, kad Plungės PK viršininką S. Vaičekauską žino kaip žmogų, kuris laikosi duoto žodžio.

„Šiandien jūs kartu su kolegomis saugote, ginate ir padedate kitiems, o nuo rytojaus kolegos pareigūnai jus saugos, gins ir padės. Linkiu, kad radikalūs pasikeitimai karjeroje būtų į gera“ – linkėjo meras A. Klišonis.

„Būti vidaus reikalų sistemos pensininku yra vienas privalumas – užtarnauta pensija kiekvieną mėnesį mokama laiku, – pajuokavo Savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Bagužis. – Tačiau dirbant kitoje struktūroje teks priprasti prie kito bendravimo su pavaldiniais stiliaus: policijoje pasakei – ir šventa, kitur pasakei – prasideda diskusijos!“

Atsisveikindamas su kolegomis pareigūnais S. Vaičekauskas vylėsi, jog dar daug darbų nuveiks kartu.

„Dvidešimt metų valėme ežero pakrantes, manau, kad kartu valysim ir toliau!“, – sakė S. Vaičekauskas, kuris nuo šios savaitės pradeda eiti Žemaitijos nacionalinio parko direkcijos Kraštotvarkos skyriaus vedėjo pareigas.


Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.