Darželyje „Raudonkepuraitė“ – „Voveriukų“ grupės įkurtuvės

2019-11-29

 

 

Lopšelio-darželio „Raudonkepuraitė“ auklėtiniai į savo būrį priėmė dar vieną – „Voveriukų“ grupę. Penkiolika mažųjų (1,5–2,5 metukų) „voveriukų“ darželį pradėjo lankyti nuo lapkričio pusės. Įdomu tai, kad mažylių grupę lanko penkios mergaitės ir dešimt berniukų!

Lapkričio 26 dieną įkurtuvių proga „Raudonkepuraitės“ auklėtinius ir jų auklėtojas pasveikino Plungės rajono savivaldybės administracijos direktorius Mindaugas Kaunas, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Mantas Česnauskas, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Gintautas Rimeikis, vyr. specialistė Dangirutė Vaškienė.

Naujosios grupės patalpų remontui Savivaldybė skyrė 17909,56 eurus, grindų šildymo sistemai atnaujinti – 3293,46 eurus. „Voveriukams“ taip pat buvo nupirkti nauji baldai.

„Raudonkepuraitės“ darželio direktorė Daiva Valužienė Savivaldybės administracijos vadovams papasakojo, kad darželio administracija kartu su auklėtinių tėveliais aptarė, kaip būtų galima sutvarkyti darželio teritoriją. Bus prašoma Savivaldybės leidimo nugriauti darželio teritorijoje esantį garažą bei rūsį, laisvame plote norima įrengti lauko klasę – dengtą pavėsinę su lauko baldais, išmaniuosius takus. Preliminari projekto vertė – 50 tūkst. eurų.

D. Valužienė priminė, kad darželis „Raudonkepuraitė“ kitais metais minės veiklos 50-metį, todėl labai tikisi, kad pastato išorės atnaujinimo projektas bus įrašytas į objektų, pretenduojančių į Valstybės investicijų programos lėšas, sąrašą.


Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.