Dainuojanti, šokanti, sportuojanti vaikystė Platelių gimnazijoje

2018-06-06

 

Birželio 4 dieną Platelių gimnazijoje vyko projektinė diena „Dainuojanti, šokanti, sportuojanti vaikystė“.

Netradicinę dieną gimnazistai pradėjo renovuotoje lauko krepšinio aikštelėje. Jos atidaryme dalyvavo ne tik gimnazijos bendruomenė, bet ir Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis bei Platelių seniūnė Danutė Rapolavičienė. Gimnazijos direktorė Regina  Rubinienė visų vardu padėkojo už iniciatyvą atnaujinti krepšinio aikštelės dangą, už geresnes sąlygas aktyviai sportuoti.  Meras A. Klišonis palinkėjo ir toliau būti aktyviems, sportiškiems, pasidžiaugė, kad pavyko įgyvendinti duotą pažadą.

Šventėje akį džiugino  Platelių gimnazijos šokėjos, vyko draugiškos krepšinio varžybos 3×3. Mokiniai dalyvavo sporto šakų laboratorijoje, kurioje galėjo išbandyti ne tik tradicines sporto šakas – krepšinį, futbolą, tinklinį, stalo tenisą, bet ir zumbą su šokio mokytoja Roma Kasteckaite  bei TAE BO su treneriu Henriku Underavičiumi iš Šiaulių. Pasportavus į smagų koncertą sukvietė Mažeikių kultūros centro ir Platelių meno mokyklos grupės, vadovaujamos mokytojo Andriaus Krivicko.

Taip šauniai, aktyviai ir sportiškai Platelių gimnazijos bendruomenė paminėjo Vaikų gynimo dieną.Platelių gimnazijos bendruomenė


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.