Dėl sausros padarytų nuostolių ūkininkams

2018-08-09

 

Informuojame, kad ūkininkai, patyrę nuostolių dėl sausros ir negalintys vykdyti į sipareigojimų partneriams pagal pasirašytas sutartis, gali kreiptis į  Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmus, kurie išduoda nenugalimos jėgos aplinkybes (force majeure) liudijančias pažymas. Šios pažymos gali būti sutarties šalių panaudotos kaip faktinis į rodymas dėl sutartinių į sipareigojimų vykdymo ar civilinės atsakomybės taikymo.

Norint gauti pažymą reikia Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmams pateikti šiuos dokumentus:

–          prašymą rūmų generaliniam direktoriui;

–          sutarties ir jos lydimųjų dokumentų, pagal kuriuos asmuo dėl nenugalimos jėgos aplinkybių neį vykdė savo į sipareigojimų, kopijas;

–          kompetentingų institucijų išduotų dokumentų, į rodančių egzistavimą tam tikrų faktinių aplinkybių, iš kurių galima spręsti apie nenugalimos jėgos aplinkybių egzistavimą, mąstą, kopijas.

Plungės rajono savivaldybės Žemės ūkio skyriuje galite pasiimti pažymą apie hidrometeorologines sąlygas rajone ir Plungės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus į sakymą dėl savivaldybės lygio ekstremaliosios situacijos paskelbimo.

Būtina pateikti dokumentų, patvirtinančių, kad asmuo pranešė apie nenugalimos jėgos aplinkybių egzistavimą kitai sutarties šaliai, kopijas; kitų dokumentų, pagrindžiančių nenugalimos jėgos aplinkybių egzistavimą, kopijas.

Atkreipkite dėmesį , kad pažymos išduodamos tik sumokėjus atlygį 200 eurų Šiaulių prekybos pramonės ir amatų rūmams.

Daugiau informacijos dėl pažymų suteiks Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmuose (tel. 8 415 25 504, el.p. daiva.jonuskiene@chambers.lt)

Dėl išsamesnės informacijos galima kreiptis ir į Plungės r. savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyrių tel. 72 262 arba 72 252.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.