Dėl dalyvavimo Plungės miesto šventės eisenoje

2018-05-08


Gerbiami Plungės rajono įstaigų, įmonių ir organizacijų vadovai,

Plungės miesto šventė – svarbiausias ir didžiausias mūsų miesto renginys, reikalaujantis daug miesto ir rajono kultūros, verslo įstaigų ir įmonių bei nevyriausybinių organizacijų jėgų ir susitelkimo, siekiant,  kad krašto žmonės, miesto svečiai galėtų deramai pailsėti, pabendrauti ir šventiškoje miesto aplinkoje pasidžiaugti  suplanuotomis pramogomis bei koncertine programa.

Šiemet Miesto šventė vyks birželio 15 – 17 dienomis ir sutaps su dviem tarptautiniais festivaliais – folkloro – „Saulelė raudona“ bei „Fotobienale 2018“. Šventinėmis dienomis miestas sulauks ne tik tarptautinių festivalių dalyvių, žiūrovų, bet ir užsienio valstybių  delegacijų. Norime  jiems parodyti tai, ką vertingiausio ir savito turime mūsų krašte.

Birželio 16 dieną (šeštadienį), 17 valandą, organizuosime tradicinę Miesto šventės tarptautinio festivalio „Saulelė raudona“ dalyvių ir miesto įstaigų bei įmonių atstovų teatralizuotą eiseną J. Tumo-Vaižganto gatve į Babrungo slėnį.

Kviečiame Jus ir Jūsų įstaigų, įmonių, organizacijų narius aktyviai ir gausiai dalyvauti šioje šventinėje eisenoje. Tikimės, kad joje įdomiai, išradingai ir šventiškai pristatysite savo vadovaujamas organizacijas Plungės gyventojams ir miesto svečiams. Eisenos dalyviai bus apdovanoti atminimo dovanomis bei nominacijomis:

  1. Originaliausia įstaiga, įmonė ar organizacija.
  2. Spalvingiausia įstaiga, įmonė ar organizacija.
  3. Muzikaliausia įstaiga, įmonė ar organizacija.
  4. Bendruomeniškiausia įstaiga, įmonė ar organizacija.
  5. Jaunatviškiausia įstaiga, įmonė ar organizacija.
  6. Gausiausia įstaiga, įmonė ar organizacija.

Apie ketinimą dalyvauti šventinėje eisenoje prašome iki 2018 m. birželio 1 d. pranešti eisenos koordinatorei – Plungės rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistei Julijai Čiuželienei (tel. (8 448) 73 117; el. p. julija.ciuzeliene@plunge.lt).

Tikime, kad aktyvus Jūsų ir Jūsų kolektyvų dalyvavimas bei išradingumas eisenos metu suteiks jai daug šventiško žavesio, o Plungės gyventojams ir miesto svečiams – neišdildomų įspūdžių ir džiugių prisiminimų. 

 

Plungės rajono savivaldybės meras  Audrius Klišonis

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.