Dėkojo už tarnystę Dievui ir žmonėms

2018-08-17

 

Rugpjūčio 17 dieną Savivaldybėje meras Audrius Klišonis, vicemeras Mindaugas Jurčius, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Česlovas Kerpauskas, Socialinės paramos skyriaus vedėja Genovaitė Vasylienė, Savivaldybės tarybos Kaimo reikalų komiteto pirmininkė Rūta Endrijauskienė susitiko su perkeliamais į kitas parapijas klebonais Juliumi Meškausku, Rimvydu Marozu ir Eduardu Steponavičiumi. Meras A. Klišonis padėkojo jiems už tarnystę Dievui ir Plungės rajono žmonėms, už visus Plungės rajono parapijose padarytus gerus darbus, palinkėjo, kad klebonus taip pat nuoširdžiai priimtų ir kitų parapijų žmonės. Prisiminimui apie Plungę kiekvienam įteikė po paveikslą su kunigaikščio Mykolo Oginskio rūmais.

Meras A. Klišonis priminė, jog Telšių vyskupo valia kunigas J. Meškauskas atleidžiamas iš Plungės Šv. Jono Krikštytojo parapijos klebono, Žemaičių Kalvarijos dekanato dekano pareigų bei nuo pareigos aptarnauti Kulių Šv. vyskupo Stanislovo parapiją ir Stanelių Šv. Kazimiero, kapinių Visų Šventųjų bei ligoninės koplyčias ir skiriamas Švėkšnos Šv. Apaštalo Jokūbo parapijos klebonu, klebono teisėmis ir pareigomis aptarnaujant Stemplių Šv. Aloyzo parapiją ir Inkaklių Lurdo Marijos koplyčią.

Kunigas R. Marozas atleidžiamas iš Platelių Šv. Apaštalų Petro ir Pauliaus parapijos klebono pareigų bei nuo pareigos aptarnauti Beržoro Šv. vyskupo Stanislovo parapiją ir padėti pastoraciniame darbe Žemaičių Kalvarijoje ir skiriamas Papilės Šv. Juozapo parapijos klebonu, klebono teisėmis ir pareigomis aptarnaujant Kruopių Šv. Onos bei Šiaudinės Švč. Mergelės Marijos parapijas.

Kunigas E. Steponavičius atleidžiamas iš Stalgėnų Šv. Apaštalų Petro ir Pauliaus parapijos klebono pareigų bei nuo pareigos aptarnauti Kantaučių Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo ir Žlibinų Švč. Mergelės Marijos, Krikščionių pagalbos parapijas ir skiriamas Tverų Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo parapijos klebonu, klebono teisėmis ir pareigomis aptarnaujant Medingėnų Švč. Trejybės parapiją.

Kiekvienam išvykstančiam į kitą parapiją klebonui meras negailėjo gerų žodžių, dėkojo už įgyvendintus bendrus projektus, už padarytus konkrečius ūkiškus darbus, rūpestį žmonėmis.

Meras padėkojo J. Meškauskui, kuris keletą metų vadovavo Plungės parapijos senelių globos namams. J. Meškauskui taip pat rūpėjo atstatyti ir nudegusius parapijos namus. Dėkojo R. Marozui už iniciatyvą parapijos, bažnyčios ir rėmėjų lėšomis atnaujinti Platelių bažnyčią. Dėkojo ir E. Steponavičiui, kuriam pavyko bendriems tikslams sutelkti Žlibinų, Kantaučių ir Stalgėnų bendruomenes.

„Išleidžiame jus su dėkingumu“, – merui antrino ir susitikime dalyvavęs Seimo narys Jonas Varkalys. Klebonai savo ruožtu padėkojo už gerus žodžius ir kvietė juos aplankyti Švėkšnoje, Papilėje ir Tveruose.

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.


 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.