Budinčio globotojo veikla – svarbi socialinė misija ir gerai apmokamas darbas

2020-01-27

 

 

Kiekvieno vaiko prigimtinė teisė yra augti šeimoje, būti saugiam ir mylimam. Lietuvoje nemažai tėvų globos netekusių vaikų auga pas globėjus (rūpintojus) ar įtėvius. Neseniai imta kalbėti apie budinčio globotojo veiklą, kaip dar vieną galimybę, kad vaikams netektų augti globos įstaigose. Plungės socialinių paslaugų centras siūlo labai reikalingą ir svarbų budinčio globotojo darbą.

Kas yra budintis globotojas? Tai 21–65 metų asmuo, kuris savo šeimoje ne ilgiau nei 12 mėnesių (išimties tvarka – iki 18 mėn.) laikinai prižiūri nuo 1 iki 3 vaikų (0–18 metų), kol jie sugrįš pas savo tėvus arba jiems bus surasti nuolatiniai globėjai (rūpintojai) ar įtėviai. Prižiūrėti galima iki 3 vaikų, tačiau bendras vaikų skaičius šeimoje su savais vaikais gali būti ne daugiau kaip 6. Išimtinai prižiūrėti galima ir daugiau vaikų, siekiant neišskirti brolių ir seserų.

Etapai, norint tapti budinčiu globotoju:

Kadangi šis darbas yra ypatingai reikalingas, nuo 2020 m. sausio 1 d. atlygis budinčiam globotojui Plungės rajono savivaldybėje žymiai padidėjo.

Budintys globotojai savo atsidavimu ir kantrybe gydo sužeistas vaikų širdis, suteikia viltį jų ateičiai ir įprasmina savo gyvenimą.

Visus, kuriuos sudomino budinčio globotojo veikla, lauksime adresu:

Plungės socialinių paslaugų centro

Globos centras,

V. Mačernio g. 31, Plungė.

Tel. +370 683 71193,

El. p. plungegimk@gmail.com

Atvykimas pokalbiui į Globos centrą padės rasti atsakymus į Jums rūpimus klausimus, o vizitas Jūsų niekuo neįpareigoja.

 

Plungės socialinių paslaugų centro inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.