Įvyko priėmimo įbendrojo ugdymo mokyklas I etapas

2020-05-26

Mokytis Plungės rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklose buvo pateikta 610 prašymų: mokytis pirmose klasėse pateikti 311 prašymų, 5 klasėse – 60 prašymų, 9 klasėse – 83 prašymai, 11 klasėse – 104 prašymai.

Vadovaujantis Plungės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus patvirtintu Priėmimo į ugdymo į staigas grafiku, pirmu etapu į mokyklas priimami vaikai, gyvenantys mokyklai priskirtoje aptarnavimo teritorijoje arba kurių vieno iš tėvų (teisėto globėjo ar rūpintojo) ir paties vaikodeklaruotos gyvenamosios vietos laikas mokyklai priskirtoje aptarnavimo teritorijoje yra dveji ir daugiau metų.

Informuojame, kad 2020 m. gegužės 26 d. paskelbus priėmimo rezultatus:

Visų mokinių tėvams, kurių prašymai buvo patenkinti, prašymuose nurodytais elektroninio pašto adresais buvo išsiųsti laiškai su informacija, kokius žingsnius reikia atlikti prieš susisiekiant su paskirta mokykla.

Informacija tėvams, kurių prašymai netenkinti

Prašymų sistema kol kas laiškų, jei prašymas atmestas, nesiunčia. Prisijungę prie sistemos, matysite prašymo statusą „Atšaukta“ . Pagrindinės priežastys, kodėl prašymas atmestas:

Prašymus, kurie buvo netenkinti, nuo 2020 m. birželio 16 d. galima bus pateikti iš naujo arba redaguoti senuosius, pridedant trūkstamus dokumentus.

Primename, jog nuo birželio 16 d. iki liepos 1 d. vyks antrasis prašymų priėmimo į likusias laivas vietas etapas, kurio metu bus priimti mokiniai, kurie gyvena mokyklos aptarnaujamoje teritorijoje; tik trečiuoju etapu (nuo liepos 21 d. iki rugpjūčio 17 d.) į likusias laisvas vietas bus priimti mokiniai, negyvenantys mokyklos aptarnaujamoje teritorijoje.

Laisvos vietos po pirmo priėmimo etapo:

Mokykla

1 klasė

5 klasė

Akademiko Adolfo Jucio progimnazija

27

4

„Babrungo“ progimnazija

9

12

„Ryto“ pagrindinė mokykla

2

25

Senamiesčio mokykla

8

17

Vyskupo Motiejaus Valančiaus pradinė mokykla

9

„Saulės“ pradinio ugdymo skyrius

9

Norime informuoti, jog visos Plungės rajono mokyklos suteikia kokybišką ir visiems vienodas sąlygas atitinkantį ugdymą. Plungės rajono savivaldybės tarybos ir Savivaldybės administracijos pareiga – užtikrinti Plungės rajono savivaldybėje optimalų mokyklų tinklą. Siekiame tinkamai organizuoti ugdymo procesą ir norime, jog visiems užtektų ugdymo erdvių, kad nereikėtų vaikų perkelti į antrą pamainą.

Kilus klausimų, prašome kreiptis į Plungės rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyrių el paštu: svietimas@plunge.lt, dangirute.vaskiene@plunge.lt, gintautas.rimeikis@plunge.lt arba skambinti tel.: (8 448) 73 164 ir (8 448) 73155.


Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus inf.


 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.