Įvyko konkursas Senamiesčio mokyklos direktoriaus pareigoms užimti

2018-09-13

 

Rugsėjo 13 dieną atrankos komisija (pirmininkas – Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Gintautas Rimeikis, nariai Švietimo ir mokslo ministerijos atstovė Regina Pocienė, mokyklos mokinių atstovė Agnė Bierontaitė, mokyklos pedagogų atstovė Vanda Makauskienė, socialinių partnerių atstovas Romas Matulis, mokyklos mokinių tėvų atstovas Arvydas Lapinskas) į vertino vienintelio pretendento į Plungės Senamiesčio mokyklos direktorius kompetencijas ir pasirengimą užimti šias pareigas.

Konkurso dalyvis Paulius Zakalskis komisijai pristatė vadovavimo švietimo į staigai gaires, kuriose išdėstė siūlymus dėl mokyklos veiklos (tikslų, prioritetų, jų į gyvendinimo būdų ir kt.), taip pat savo nuostatas apie vadovavimą ir vadovo vaidmenį , atsakė į komisijos narių pateiktus klausimus. Iki šiol P. Zakalskis dirbo Šateikių pagrindinės mokyklos direktoriumi.

P. Zakalskis surinko reikiamą balų skaičių, kad galėtų užimti Senamiesčio mokyklos vadovo pareigas. Savivaldybė laukia Specialiųjų tyrimų tarnybos pažymos apie konkurso laimėtoją. Sprendimą dėl P. Zakalskio Savivaldybės taryba turėtų priimti per rugsėjo mėnesio pabaigoje numatytą sušaukti posėdį , darbą naujasis Senamiesčio mokyklos direktorius pradėtų nuo spalio 1 dienos.

Tą pačią dieną Savivaldybės taryba turės priimti sprendimą ir konkursą dėl Akademiko Adolfo Jucio progimnazijos direktorės pareigų laimėjusios Ingos Litvinienės.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.