Įvyko konkursas Akademiko Adolfo Jucio pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms užimti

2018-08-02

 

Rugpjūčio 1 dieną atrankos komisija (pirmininkas – Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Gintautas Rimeikis, nariai Švietimo ir mokslo ministerijos atstovas Kastytis Augaitis, mokyklos mokinių atstovė Laima Mockuvienė, mokyklos pedagogų atstovė Danutė Užkurienė, socialinių partnerių atstovas Alvydas Viršilas, Lietuvos mokyklų vadovų asociacijos atstovė Asta Žukauskienė, mokyklos mokinių tėvų atstovė Vida Žutautienė) rinkosi vertinti pretendentus į Plungės akademiko Adolfo Jucio pagrindinės mokyklos direktorius.

Reikiamus dokumentus šiam konkursui buvo pateikę du pretendentai, tačiau į konkursą apsisprendė atvykti tik vienas iš jų.

Konkurso dalyvė Inga Litvinienė komisijai pristatė vadovavimo švietimo į staigai gaires, kuriose išdėstė siūlymus dėl mokyklos veiklos (tikslų, prioritetų, jų į gyvendinimo būdų ir kt.), taip pat savo nuostatas apie vadovavimą ir vadovo vaidmenį , atsakė į komisijos narių pateiktus klausimus.

Savivaldybė laukia Specialiųjų tyrimų tarnybos pažymos apie konkurso laimėtojos tinkamumą užimti mokyklos vadovės pareigas. Sprendimą dėl I. Litvinienės Savivaldybės taryba priims per rugsėjo mėnesio pabaigoje numatytą sušaukti posėdį .

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.