Įvyko konkursas „Plungės būsto“ direktoriaus pareigoms

2018-12-05

 

Gruodžio 4 dieną Plungės rajono savivaldybėje į vyko konkursas Savivaldybės į monės „Plungės būstas“ direktoriaus pareigoms užimti.

Pretendentams buvo keliami šie bendrieji kvalifikaciniai reikalavimai: turėti aukštąjį universitetinį ar jam prilygintą išsilavinimą; mokėti valdyti, kaupti, sisteminti, apibendrinti informaciją ir rengti išvadas; savarankiškai planuoti, organizuoti į monės veiklą; sklandžiai dėstyti mintis raštu ir žodžiu, išmanyti raštvedybos reikalavimus ir teisės aktų rengimo taisykles; mokėti naudotis kompiuteriu, ryšių, kita telekomunikacijų bei dauginimo technika; žinoti į statymų ir kitų norminių aktų reikalavimus, į monės darbo specifiką bei darbo problemas ir būdus joms išspręsti, į statyminius darbo organizavimo, bendravimo psichologijos pagrindus, darbuotojų saugos ir sveikatos, priešgaisrinės saugos reikalavimus.   

Prašymus leisti dalyvauti konkurse pateikė ir konkurse dalyvavo trys pretendentai, kuriuos vertino Savivaldybės administracijos direktoriaus Gintaro Bagužio pirmininkaujama komisija. Komisijai pretendentai pristatė savo, kaip į staigos vadovo, veiklos programą, atsakė į komisijos narių pateiktus klausimus.

Daugiausia balų (7,7) surinko Audrius Šapalas, jo konkurentai atitinkamai surinko 7,3 ir 5,4 balo.

Po į vykusio konkurso Savivaldybės administracijos direktorius G. Bagužis laukia Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) pažymos, ar daugiausia balų konkurse surinkęs A. Šapalas tinka eiti Savivaldybės į monės vadovo pareigas. Esant teigiamai išvadai naujasis „Plungės būsto“ direktorius pradės dirbti Plungės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus į sakymu.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.