Įvyko „Plungės šilumos tinklų“ direktoriaus atranka

2018-10-17

 

Plungės rajono savivaldybės taryba gegužę vykusiame posėdyje pritarė mero pasiūlymui į galioti tuo metu generalinio direktoriaus neturinčios UAB „Plungės šilumos tinklai“ valdybą parinkti specialistų atrankos į monę, galinčią pagal nustatytus kriterijus atrinkti kompetentingą specialistą, kuris imtųsi vadovauti šilumos tiekimo bendrovei.

Po spalio 12 dieną  į vykusios atrankos į UAB „Plungės šilumos tinklai“ generalinio direktoriaus poziciją atrankos personalo į monė UAB „Pharmanet“ spalio 15 dieną „Plungės šilumos tinklų“ valdybai raštu pateikė kandidatų reitingavimą.

Valdyba, remdamasi pateiktu reitingavimu, priėmė galutinį sprendimą dėl tinkamiausio kandidato į UAB „Plungės šilumos tinklai“ generalinio direktoriaus poziciją ir jį išrinko. Juo tapo Gediminas Šumskas. Šis kandidatas UAB „Pharmanet“ kandidatų reitingavime užėmė aukščiausią poziciją. G. Šumskas pažį sta ir išmano energetikos rinką, turi konkrečią viziją dėl į monės veiklos, identifikavo jos esamas problemas.

Kandidatai buvo reitinguoti atsižvelgiant į reikalavimus kandidatams techninėje specifikacijoje. Taip pat vyko pokalbis su valdybos nariais apie esamą į monės situaciją ir kandidatų siūlomus variantus šilumos tiekimo į monės veiklai gerinti.

Viešojo pirkimo būdu atrinkta personalo atrankos į monė UAB „Pharmanet“ pirminiame atrankos etape sulaukė 26 asmenų pageidavimų dalyvauti atrankoje. Įvertinus, ar pretendentai atitinka jiems keliamus kriterijus, liko šeši kandidatai, į pokalbį atvyko penketas.

Pokalbyje su kandidatais dalyvavo UAB „Pharmanet“ atstovė, „Plungės šilumos tinklų“ valdybos nariai ir Savivaldybės administracijos direktorius.

Bendrovės „Plungės šilumos tinklai“ atsakingi asmenys į pareigoti į forminti darbo sutartį su G. Šumsku ne vėliau kaip iki 2018 metų lapkričio 12 dienos.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.