Aukcione parduota oranžerijos Š ateikiuose dalis

2019-08-07
 

 

 

Liepos 25 dieną įvyko viešas elektroninis aukcionas, kurio metu parduotos 54/100 dalys Šateikių oranžerijos (administracinio pastato), esančio Dvaro g. 2.

2018 metų birželio 12 dieną šio pastato dalis įvertinta 4 521 Eur, vertinimą atliko UAB „Capital vertinimas“.

Buvo išsiųsti notariniai pranešimai bendraturčiams dėl pirmumo teisės įsigyti minėtą pastato dalį, tačiau niekas iš bendraturčių noro įsigyti neišreiškė.  

Įvyko 8 aukcionai, kurie buvo skelbiami evarzytynes.lt ir vietinėje žiniasklaidoje. Niekas neišreiškė susidomėjimo, todėl kaina buvo mažinama. 2019 metų birželio 10 dieną vyko pakartotinis elektroninis aukcionas, oranžerijos dalies pradinė bendra pardavimo kaina buvo 2432 Eur.

Paveldosauginę vertę turinčio pastato dalį įsigijo UAB „Green Investment Group“ direktorius Aurimas Ronkis. Pirkėjas, pakalbintas telefonu, informavo, kad jų veiklos pobūdis – pristatyti Lietuvos nekilnojamojo turto rinką užsienyje. Pirkėjas planuoja įsigyti visą pastatą ir pasiūlyti Liuksemburgo ir Vokietijos investuotojams. Paklaustas apie galimybę įsigyti kitus Šateikių dvaro komplekso statinius, atsakė, kad tikrai dalyvaus kituose viešuose aukcionuose, kai tik jie bus paskelbti.

Plungės rajono savivaldybės administracijos Turto skyrius, siekdamas išspręsti statinių, kurie neturi savininkų ar kurių savininkai nežinomi, priežiūros problemas, šiuo metu atlieka jų pripažinimo bešeimininkiais ir perdavimo Savivaldybės nuosavybėn procedūras. Tai taikytina ir likusiems neįregistruotiems Šateikių dvaro komplekso statiniams ar jų dalims: sodybos ledainės liekanoms, oranžerijai-sodininko namui (21/500 dalis), svirnui, alaus daryklai, kluono liekanoms, sodybos tvoros fragmentams. Plungės rajono savivaldybė, pasibaigus ilgai trunkančioms statinių įteisinimo procedūroms, planuoja turtą parduoti viešuose aukcionuose.

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.