Atviras laiškas Liudui Skierui. Reikia mokėti prisiimti atsakomybę

2018-10-25

 

 

  Prieš dvejus metus, birželio 1 dieną, Plungėje buvo graži šventė: vaikų džiaugsmui ir plungiškių pasididžiavimui atidaryta taip laukta „Supermiesto“ vaikų žaidimo aikštelė. Šis mažas ir kartu didelis stebuklas sukurtas bendromis pastangomis: nevyriausybinė organizacija „Krantas“ rinko plungiškių aukas, Plungės „Lions“ padovanojo supynę neįgaliesiems, Plungės rajono savivaldybės taryba skyrė lėšų aikštelės įrengimui ir karstyklėms, Plungiškių draugija prisidėjo 7 400 eurų įrengdama batutus. Tiek Plungės „Lions“ klubas, tiek Plungiškių draugija įrenginius pirko patys.

  Dėl intensyvaus naudojimo ne vieną kartą aikštelė ir jos įrenginiai buvo remontuoti. Sugedusią neįgaliųjų supynę Plungės „Lions“ klubas sutvarkė ir perdavė eksplotuoti Plungės miesto seniūnijai.

  Nors batutai  ir nebuvo perduoti seniūnijai, ji juos prižiūrėjo ir remontavo. Juos įrengusiai įmonei atsisakius keisti  garantinio laikotarpio metu sugedusius batutus, mane apie tai informavo miesto seniūnas. Kreipiausi į tavo, Liudai, pavaldinį Robertą Endriką („Vieninga Plungė”), kuris vykdė batutų pirkimus. Jis maloniai sutiko šį klausimą spręsti. Pokalbis vyko š. m. birželio mėnesį. Iki šios dienos Plungės miesto vaikai negali mėgautis batutais. Aš suprantu, kad Robertas Endrikas negali pats priimti sprendimo. Jis laukia, o kartu su juo laukia ir Plungės vaikai.

  Vietoje sprendimo pasigirsta nepagrįsti kaltinimai seniūnijai ir Savivaldybei. Paties pasakymu, kad Savivaldybė ar seniūnija nurodė Plungiškių draugijai, iš ko „reikia“ pirkti batutus, gali patikėti tik tas, kuris nepažįsta Liudo Skieraus.

  Aš suprantu, kad nesmagu prisiimti atsakomybę už nupirktus nekokybiškus batutus. Tačiau Plungės vaikai neturi būti ambicijų įkaitais. Laukiu tavo sprendimo – ar tvarkysite batutus patys, ar perduosite Savivaldybei, kad galėtume juos atnaujinti. Tiesiog reikia sprendimo. Ir kaip galima greičiau.

 

 

Pagarbiai
Audrius Klišonis,
Plungės rajono savivaldybės meras
 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.