Atnaujintos darbo organizavimo valstybės ir savivaldybių įstaigose ir jų valdomose įmonėse sąlygos

2020-05-25

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) patikslino sąlygas, kaip organizuoti darbą valstybės ir savivaldybių institucijose, į staigose bei jų valdomose į monėse. Naujai priimtu sprendimu pakeičiami į pareigojimai dėl rizikos grupei priskiriamų asmenų darbo organizavimo.

Gegužės 21 d. pasirašytu valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo, sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos sprendimu, pakeistas gegužės 11 d. pasirašyto operacijų vadovo sprendimo papunktis, kuriame buvo numatyta „sudaryti galimybę darbuotojams, priskiriamiems rizikos grupėms, dirbti nuotoliniu būdu arba organizuoti jų darbą taip, kad būtų užtikrintas kuo mažesnis kontaktas su kitais asmenimis“.

Nuo šiol šios nuostatos nelieka ir ji keičiama į į pareigojimą „esant galimybei sudaryti sąlygas darbuotojams dirbti  nuotoliniu būdu arba organizuoti jų darbą taip, kad būtų užtikrinamas kuo mažesnis kontaktas su kitais asmenimis“.

Naujai priimtu sprendimu taip pat nebelieka gegužės 11 d. sprendime į tvirtintos nuostatos „užtikrinti, kad lankytojui būtų skiriamas ne mažesnis kaip 10 kv. m. į staigos patalpos plotas arba vienu metu būtų aptarnaujamas vienas lankytojas“.

Taip pat patikslintos sąlygos dėl patalpų vėdinimo, panaikinant būtinybę vėdinti tik atidarant langus.

Su bendromis sąlygomis, kaip organizuoti darbą valstybės ir savivaldybių į staigose galite susipažinti čia

Sprendimas į sigaliojo 2020 m. gegužės 21 d.

Su gegužės 21 d. sprendimu galite susipažinti čia. Su gegužės 11 d. sprendimu galite susipažinti čia:

Visus operacijų vadovo sprendimus galite rasti čia.

 

Visuomenės informacijos grupės (VIG) informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.