Atnaujinta „Supermiesto“ vaikų žaidimų aikštelė

2019-11-18
 


 

„Supermiesto“ vaikų žaidimų aikštelė, esanti A. Jucio g. skverelyje, Plungėje, papildyta dar viena zona. 2017 metais buvo įrengta lauko muzikos instrumentų aikštelė, kuri skirta vaikų, jaunimo ir jaunų šeimų užimtumo didinimui, ugdant arba (ir) tobulinant muzikinius gebėjimus. Lauko muzikos instrumentų aikštelė įrengta ant grunto, o tai ir neestetiška, ir nepatogu, todėl prireikė įrengti lauko terasą su suoliukais.

Lauko terasa įrengta lauko muzikos instrumentų aikštelėje pagal asociacijos Plungės miesto vietos veiklos grupės parengtą projektą, atsiėjusį 6 286,56 euro. Prie projekto nuo jo parengimo iki įgyvendinimo dirbo asociacijos administratorė, Plungės miesto seniūnijos specialistė Gražina Gricienė. Asociacija Plungės miesto vietos veiklos grupė projektą rengė atsižvelgdama į Plungės miesto seniūnaičių sueigos metu patvirtintas veiklas, kurias finansuoti ir įgyvendinti Plungėje reikėtų pirmiausia. O paraiška paramai gauti teikta pagal 2019 m. nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonę „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“.

Tai dar viena asociacijos Plungės miesto vietos veiklos grupės dovana vaikams ir jaunimui, miesto gyventojams ir svečiams, prie kurios prisidėjo ir Plungės miesto seniūnaičiai. Įrengta lauko terasa sudaro galimybes patogiau naudotis lauko muzikos instrumentų aikštele.

Priminsime, kad asociacija Plungės miesto vietos veiklos grupė įregistruota 2015 m. liepos 10 d., o jos nariai yra Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis, Plungės miesto seniūno pavaduotojas, laikinai einantis seniūno pareigas, Gintaras Domarkas, Plungės rajono savivaldybės administracijos Viešųjų pirkimų skyriaus vedėja Jūratė Garčinskaitė, Plungės rajono pramonininkų sąjungos atstovai Kristina Gelumbickienė, Donatas Vitkus ir Nerijus Adomavičius, Plungės „Rotary“ klubo atstovas Darius Bieliauskas, nevyriausybinės jaunimo organizacijos narė Viktorija Gabalytė, Plungiškių draugijos valdybos narė Birutė Andriuškaitė,  sergančiųjų cukriniu diabetu klubo vadovė  Aldona Danylienė.

Tai jau ne pirmas parengtas ir įgyvendintas asociacijos Plungės miesto vietos veiklos grupės projektas, kuris džiugina mūsų miesto gyventojus ir svečius. 2019 m. sausio 29 d. asociacija parengė paraišką  projekto „Teritorijos, esančios prie Plungės „Saulės“ gimnazijos, sutvarkymo, pritaikant ją edukacinei veiklai“ finansavimui iš Savivaldybės biudžeto Aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios programos gauti ir per ateinančius kelerius metus stengsis jį įgyvendinti.

 

Plungės miesto seniūnijos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.