Atkreipkime dėmesį, ar socialiniuose būstuose iš tiesų gyvena vien nepasiturinčios šeimos

2018-04-23

„Įdomu, kaip skirstomi socialiniai būstai nepasiturinčioms šeimoms? Gyvenu daugiabutyje, kuriame iš 5 laiptinių dvi yra skirtos būtent šioms šeimoms. Ir ką jūs galvojate? Mes, paprasti „žemiečiai“, prarandame vietas statyti savo automobilius, nes „nepasiturintys“ žmonės turi net ne po vieną automobilį ! Visą kiemą baigia užstatyti tais savo automobiliais, ir nesvarbu, kokioje laiptinėje gyvena: radę  vietą kiša automobilį kuo arčiau į ėjimo. Pinigų automobiliams turi, į žūlumas begalinis, o žmogiškumo – nulis… Reikia ir man prašyti socialinio būsto: sutaupysiu pinigų ir prisipirksiu mašinų!“ – tokias mintis Plungės rajono savivaldybės vadovams išdėstė pasipiktinęs daugiabučių namų rajone gyvenantis plungiškis.

Iš tiesų, kaimynystėje, ypač – daugiabučiuose, gyvenantys žmonės vieni apie kitus daug žino. Savivaldybės administracijos Turto skyriaus specialistai laukia informacijos, jei žmonės pastebite, jog kai kuriuose socialiniuose būstuose niekas nebegyvena, jei socialinio būsto gyventojas išvyko ir naudotą butą pernuomojo ir pan. Jei gyventojai ims vieni kitus labiau kontroliuoti, gal greičiau socialinio būsto sulauks tie, kuriems jo iš tiesų labai reikia? Apie tuščius, ne pagal paskirtį naudojamus socialinius būstus reikia pranešti Turto skyriaus vyr. specialistei Neringai Žilienei (tel. (8 448) 73 003, el. p. neringa.ziliene@plunge.lt) arba  SĮ „Plungės būstas“ specialistei Linai Miknienei (tel. (8 448) 72 094).

Socialinis būstas asmenims ir šeimoms nuomojamas vadovaujantis LR paramos būstui į sigyti ar išsinuomoti į statymu ir Plungės rajono savivaldybės tarybos sprendimu patvirtinta tvarka. Socialinio būsto nuomininkai kasmet teikia Gyventojo (šeimos) turto deklaraciją už praėjusius kalendorinius metus. Socialiniame būste gyvenantys asmenys ir šeimos turi teisę į socialinio būsto nuomą, kol jų pajamos ir turtas atitinka Įstatyme nustatytus pajamų ir turto dydžius:

 

Savivaldybės administracijos Turto skyriaus inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.