Atidaryta nauja Alsėdžių lopšelio-darželio grupė

2018-01-22

Penktadienį, sausio 19 dieną, Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis kartu su Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėju Gintautu Rimeikiu bei šio skyriaus vyriausiąja  specialiste Dangirute Vaškiene vyko į Alsėdžių lopšelio-darželio naujos grupės atidarymo šventę.

Savivaldybės meras kartu su Administracijos atstovais sveikino ne tik lopšelio-darželio direktorę Vaidą Silkauskienę, bet ir naujoje grupėje apsigyvenusius „Boružiukų“ grupės vaikus, kurie atidarymo šventę pradėjo nauju darželio himnu. Visi atidarymo ceremonijoje dalyvavę svečiai džiaugėsi naujai atidaryta grupe bei visai neseniai įrengtomis grupės patalpomis.

Alsėdžių lopšelis-darželis prašymą Plungės rajono savivaldybei dėl naujos grupės įrengimo pateikė 2017 metais. Už 30,8 tūkst. eurų įrengta nauja grupė su virtuvėle ir sanitarinio mazgo tinklas. Taip pat už 1 594,4 Eur buvo atliktas ir koridoriaus remontas, tačiau jam sutvarkyti buvo naudotos darželio lėšos. Nors už koridoriaus remontą darželis nėra dar visiškai atsiskaitęs, tačiau lopšelio-darželio direktorė džiaugiasi, kad naujoje grupėje jau apsigyveno 19 „Boružiukų“ grupės vaikų. Mažuosius „boružiukus“ prižiūrės auklėtojos Sigita Diržinauskienė ir Sigita Dirgėlaitė bei auklėtojos padėjėja Genovaitė Norvaišienė. O už meninį vaikų ugdymą bus atsakinga auklėtoja Aušra Steckienė.  

Šioje džiugioje atidarymo šventėje taip pat dalyvavo ir kartu džiaugėsi Alsėdžių miestelio seniūnė Danutė Repšienė, bendruomenės pirmininkas Žydrūnas Purauskis, remonto darbus atlikusios įmonės „RDA statyba“ direktorius Romualdas Čiapas, Alsėdžių klebonas Tomas Žlibinas bei vaikų tėvelių atstovės Simona Vaitkienė ir Asta Vaitkienė.

Tikimės, kad mažieji „boružiukai“ ne tik smagiai įsitrauks į ugdymo procesą bei menines veiklas, bet taip pat saugos ir tausos naujas patalpas.

 
 
 
Rita Raukaitė, 
Viešųjų ryšių specialistė
Plungės rajono savivaldybės administracija

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.