Įstaigos vadovo neatidumo kaina – 719 669,66 eurų

2018-11-12

Lapkričio 6 dieną Žemaičių dailės muziejus gavo nepalankų Centrinės projektų valdymo agentūros sprendimą – Žemaičių dailės muziejaus paraiška projektui „Mykolo Oginskio rūmų rekonstravimo ir pritaikymo Žemaičių dailės muziejui baigiamieji darbai“ finansuoti buvo atmesta kaip neatitinkanti 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų Investicijų veiksmų programos 5 prioriteto „Aplinkosauga, gamtos išteklių darnus naudojimas ir prisitaikymas prie klimato kaitos“ priemonės „Aktualizuoti viešąjį ir privatų kultūros paveldą“ projektų finansavimo sąlygų apraše nustatytų tinkamumo finansuoti reikalavimų. 

Kaip teigiama Agentūros paaiškinime, Žemaičių dailės muziejus kartu su paraiška laiku nepateikė Kultūros paveldo departamento leidimo vykdyti tvarkomuosius paveldosaugos darbus pagal Baigiamųjų projektavimo darbų projektą. Atsižvelgiant į tai, paraiška ir buvo atmesta.

Žemaičių dailės muziejus Centrinės projektų valdymo agentūros sprendimą dėl paraiškos atmetimo gali apskųsti Lietuvos Respublikos kultūros ministerijai ne vėliau kaip per 14 dienų nuo tos dienos, kai sužinojo apie CPVA nepalankų sprendimą.

 

Savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.