Įrengtas laikinasis pėsčiųjų takas per geležinkelio bėgius

2018-06-25

 

 

Plungėje prasidėjo tunelinio viaduko po geležinkeliu (Dariaus ir Girėno g.) rangos darbai. Mieste keičiama ne tik automobilių eismo schema,  – kitu, nei buvo įprasta, maršrutu numatytas ir pėsčiųjų (dviratininkų, neįgaliųjų) judėjimas per geležinkelį.

Tam, kad pėstieji iš miesto centro saugiai pasiektų „Babrungo“ pagrindinę mokyklą, už pervažos veikiančias darbovietes, kitas įstaigas ar gyvenamuosius namus, buvo įrengtas laikinasis pėsčiųjų takas, kurio pradžia yra Žemaitės gatvėje.

Nors pėstieji buvo įpratę kirsti geležinkelį ties pervaža, pradėjus tunelinio viaduko rangos darbus nuspręsta, kad ši vieta laikinam pėsčiųjų takui įrengti nėra saugi, nes pervažoje dažnai stovės traukiniai, užtverdami perėją, todėl kils rizika, kad žmonės, norėdami praeiti ar kirsti geležinkelio bėgius, lįs po traukiniu, rizikuos savo sveikata ir gyvybe.

Laikinojo pėsčiųjų tako įrengimo darbai atlikti vieni iš pirmųjų. Tako plotis – 2 metrai. Prie tako, kuris veda per geležinkelio bėgius, nupjauta žolė ir iškirsti krūmai matomumui užtikrinti. Parinkta gana saugi vieta laikinajai pėsčiųjų perėjai per geležinkelį, taip pat užtikrinta, kad pradėjus projekto rangos darbus Plungėje sklandžiai prasilenktų keleivinių ir krovininių traukinių sąstatai.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.