Įpusėjo Babrungo gatvės rekonstrukcijos darbai

2018-08-08

 

Šią savaitę meras Audrius Klišonis, Savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas einantis Česlovas Kerpauskas, Vietos ūkio skyriaus vedėjas Martynas Čiuželis, Nausodžio seniūnas Darius Preibys  susitiko su Babrungo gatvę (Nausodžio sen.) rekonstruojančiais rangovų (UAB „Valda“) atstovais.

Gamybiniame pasitarime dalyvavo ir projektuotojų (UAB „Šiaulių hidroprojektas“) atstovai, kurie 2015 metais patikslino 2009 metais darytą Babrungo gatvės rekonstrukcijos projektą.

Babrungo gatvė tęsiasi nuo Noriškių tilto iki Birutės gatvės (Kaušėnų k.). Projektu numatyta gatvėje, kurios ilgis – 1,634 km, įrengti tvirtus pagrindus ir pakloti asfaltą. Lygiagrečiai gatvei bus įrengti ir pėsčiųjų bei dviračių takai.

Susirinkusieji aiškinosi, kaip įrengti pėsčiųjų ir dviračių taką prie užtvankos. Diskutuota, ar pėsti ir dviračiais važiuoti eismo dalyviai turėtų judėti su motorizuotu eismo dalyvių srautu, ar jiems skirtą gatvės dalį atskirti atitvaru. Jei takas būtų atskirtas, automobiliams liktų tik 4,5 metro pločio važiuojamoji dalis, todėl technikai (ypač – žemės ūkio) šioje vietoje būtų labai sunku prasilenkti. Kadangi nuomonių dėl tako buvo įvairių, nuspręsta diskusijas šiuo klausimu pratęsti artimiausiame Saugaus eismo organizavimo komisijos posėdyje.

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.