Aptartos su žaizdomis rasto piliečio gydymo galimybės

2018-01-24

 

Sausio 23 dieną Plungės rajono savivaldybėje įvyko pasitarimas dėl Alksnėnų kaimo gyventojo, rasto su žaizdomis ant kūno ir veido, problemų sprendimo. Susitikime dalyvavo Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis, mero pavaduotojas Mindaugas Jurčius, Administracijos direktoriaus pavaduotojas Česlovas Kerpauskas, Socialinės paramos skyriaus vedėja Genovaitė Vasylienė, Šateikių seniūnas Zigmantas Strumyla, Klaipėdos apylinkės prokuratūros Plungės skyriaus, Klaipėdos apskrities VPK Plungės rajono policijos komisariato ir Plungės ligoninės atstovai bei Šateikių seniūnijos socialinės darbuotojos.

 Šiuo metu vyras gydomas Plungės rajono savivaldybės ligoninėje, tad susitikime buvo aptartos prevencinės priemonės, kurių bus imtasi norint toliau tęsti jo gydymą. Kadangi sergantysis į ligoninę pateko tik po kelių dienų raginimų ir priimtų teismo išvadų, susitikime diskutuota ir apie veiksmus, kurių tektų imtis, jeigu ligonis vėl atsisakytų gydytis. Kol kas nuspręsta laukti patikslintų ligos pobūdžio tyrimų rezultatų bei išsiaiškinti paciento psichinės sveikatos būklę.

 Susiklosčiusi situacija taip pat privertė iš esmės apsvarstyti socialinių darbuotojų ir policijos pareigūnų bendradarbiavimo galimybes, esant ekstremalioms situacijoms, taip  stiprinant gyventojų, aplinkinių ir darbuotojų saugumą.

Plungės rajono savivaldybės informacija.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.