Aptarti būsimo sporto komplekso sklypo sutvarkymo bei architektūrinės dalies sprendiniai

2018-08-22

 

 

Rugpjūčio 20 dieną Savivaldybėje vyko pirmasis darbinis susitikimas su „Universalaus sporto ir sveikatingumo komplekso Mendeno g. 1C, Plungėje“ projekto rengėjais, kurio metu buvo aptarti projekto rengėjų siūlomi priešprojektiniai sklypo sutvarkymo bei architektūrinės dalies sprendiniai. Susitikimo pradžioje UAB „Tiksli forma“ direktorius Kęstutis Mikulskis informavo, kad jų įmonė bus atsakinga už universalaus sporto komplekso projekto sklypo sutvarkymo ir architektūros dalių parengimą ir tik suderinus esminius sprendinius su Plungės rajono savivaldybės administracija prie projekto rengimo galės prisidėti inžinieriai, projekto kitų dalių rengėjai.

Priešprojektinius projekto sklypo sutvarkymo ir architektūrinius sprendinius pristatė architektas Jokūbas Fišeris. Buvo informuota, kad priešprojektiniai sprendiniai parengti pagal užsakovų projektavimo užduotį ir galiojančius teisės aktų reikalavimus.

Atsižvelgus į tai, kad tai tik pirmasis darbinis susitikimas su projekto rengėjais ir pagrindinis susitikimo tikslas yra principinių funkcinių-planinių sprendinių aptarimas, nuspręsta dar nekalbėti apie pastato tūrį, konkrečius architektūrinius sprendimus ir fasadų medžiagiškumą, kol nebus suderinti principiniai planiniai sprendiniai, nes keičiant planinius sprendinius keičias ir pastato dydis (tūris), o kartu – ir architektūra.

Plungės rajono savivaldybės administracijos specialistai neturėjo esminių pastabų dėl projektuotojų siūlomos pastato vietos žemės sklype. Pateikė pastabas tik dėl galimybės didinti transporto judėjimo srautų pralaidumą ir funkcionalumą, numatant papildomas nuovažas iš projektuojamų automobilių ir autobusų stovėjimo aikštelių.

Pristačius architektūrinius  planinius baseino ir universalios sporto salės sprendinius, buvo aptartos sporto salės ir ją aptarnaujančių patalpų ploto ir tūrio mažinimo galimybės, siekiant kiek įmanoma kompaktiškiau išdėstyti visas reikalingas funkcijas, nebranginant galimos objekto vertės.

Nuspręsta, kad planinius sprendinius būtina koreguoti, kiek įmanoma mažinant pastato plotą, tūrį ir tik projekto rengėjams pateikus minimalistinį sprendinių variantą organizuoti pakartotinį sprendinių aptarimą.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.