Aktuali informacija apie koronavirusą Plungės rajono savivaldybėje (patikslinta)

2020-10-28

COVID-19 STATISTIKA PLUNGč–S RAJONE. Informacinių sistemų duomenimis iki spalio 28 d. 12 val. Plungės rajone serga 237 gyventojai.

Atsižvelgdami į sudėtingą ir vis besikeičiančią epidemiologinę situaciją rajone, raginame gyventojus laikytis visų įmanomų saugumo priemonių, susijusių su COVID-19 viruso plitimo grėsmės prevencija. Prašome gyventojų apriboti socialinius kontaktus, nesibūriuoti, bendrauti tik šeimose, atidėti nebūtinas išvykas ir asmenines šventes. 

Primename, kad visi asmenys, kuriems patvirtintas teigiamas COVID-19 testas yra informuojami nedelsiant vos gavus tyrimo rezultatus. Dėl didelio kontaktų skaičiaus Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (toliau NVSC) įspėja, jog atvejų tyrimas užtrunka ir vėluoja. Tai reiškia, kad tie asmenys, kurie gavo informaciją, nelaukę NVSC specialistų skambučio, turi izoliuotis ir įspėti žmones, su kuriais galimai turėjo didelės rizikos sąlytį.

Jei jums vienokiu ar kitokiu būdu nepranešta apie būtinybę izoliuotis (gali būti skambutis, darbovietės, švietimo įstaigos informacija ir pan.) vadinasi labai maža tikimybė, kad jūs ar jūsų artimasis turėjote didelės rizikos kontaktą su užsikrėtusiu asmeniu, todėl nepanikuokite ir laikykitės įprastų saugumo rekomendacijų.

Rekomendacijas sąlytį turėjusiems asmenims rasite čia: https://sam.lrv.lt/uploads/sam/documents/files/rekomendacijos%20del%20salyti%20turejusiu%20asmenu%20(privaloma%20izoliacija)(1).pdfPlungės rajono savivaldybės administracijos inf. 


 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.