Aktuali informacija apie koronavirusą Plungės rajono savivaldybėje

2020-12-22

Iki gruodžio 22 d. 9.30 val. informacinių sistemų duomenimis per praėjusią parą Plungės rajone fiksuoti 2 nauji atvejai, mėginiai paimti isÌŒ 50 asmenų. Šiuo metu Plungės rajone serga 494 asmenys, pasveiko 672 sirgę žmonės.

Nustatyti atvejai pagal amžiaus grupes:

  • 50 – 59 m. – 1,

  • 60 – 69 m. – 1.

Lietuvos statistikos departamento gruodžio 22 d. duomenimis, iš viso patvirtintų ligos atvejų Lietuvoje: 116 358, pasveikusių žmonių skaičius: 54 197, serga 60 514, per vakar dieną patvirtintų naujų COVID-19 susirgusių žmonių skaičius: 1 871.

Atsižvelgdami į sudėtingą ir vis besikeičiančią epidemiologinę situaciją rajone, raginame gyventojus laikytis visų įmanomų saugumo priemonių, susijusių su COVID-19 viruso plitimo grėsmės prevencija. Prašome gyventojų apriboti socialinius kontaktus, nesibūriuoti, bendrauti tik šeimose, atidėti nebūtinas išvykas ir asmenines šventes.

Primename, kad visi asmenys, kuriems patvirtintas teigiamas COVID-19 testas, informuojami nedelsiant, vos gavus tyrimo rezultatus. Savo tyrimo rezultatus galite pasitikrinti ir esveikata.lt sistemoje.

Dėl didelio kontaktų skaičiaus Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (toliau NVSC) įspėja, jog atvejų tyrimas užtrunka ir vėluoja. Tai reiškia, kad tie asmenys, kurie gavo informaciją, nelaukę NVSC specialistų skambučio, turi izoliuotis ir įspėti žmones, su kuriais galimai turėjo didelės rizikos sąlytį.

Jei jums vienokiu ar kitokiu būdu nepranešta apie būtinybę izoliuotis (gali būti skambutis, darbovietės, švietimo įstaigos informacija ir pan.), vadinasi, labai maža tikimybė, kad jūs ar jūsų artimasis turėjote didelės rizikos kontaktą su užsikrėtusiu asmeniu, todėl nepanikuokite ir laikykitės įprastų saugumo rekomendacijų.


Plungės rajono savivaldybės informacija


 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.