Aktuali informacija apie koronavirusą Plungės rajono savivaldybėje

2020-12-17

Iki gruodžio 17 d. 9.30 val. informacinių sistemų duomenimis per praėjusią parą Plungės rajone fiksuota 21 naujas atvejis, mėginiai paimti isÌŒ 144 asmenų. Šiuo metu Plungės rajone serga 471 asmenys, pasveiko 610 sirgę žmonės.

Nustatyti atvejai pagal amžiaus grupes:

  • 20 – 29 m. – 5,

  • 30 – 39 m. – 4,

  • 40 – 49 m. – 3,

  • 50 – 59 m. – 3,

  • 60 – 69 m. – 5,

  • virš 80 m. – 1.

Lietuvos statistikos departamento gruodžio 17 d. duomenimis, iš viso patvirtintų ligos atvejų Lietuvoje: 103 028, pasveikusių žmonių skaičius: 45 113, serga 56 518, per vakar dieną patvirtintų naujų COVID-19 susirgusių žmonių skaičius: 3 159.

Atsižvelgdami į sudėtingą ir vis besikeičiančią epidemiologinę situaciją rajone, raginame gyventojus laikytis visų įmanomų saugumo priemonių, susijusių su COVID-19 viruso plitimo grėsmės prevencija. Prašome gyventojų apriboti socialinius kontaktus, nesibūriuoti, bendrauti tik šeimose, atidėti nebūtinas išvykas ir asmenines šventes.

Primename, kad visi asmenys, kuriems patvirtintas teigiamas COVID-19 testas, informuojami nedelsiant, vos gavus tyrimo rezultatus. Savo tyrimo rezultatus galite pasitikrinti ir esveikata.lt sistemoje.

Dėl didelio kontaktų skaičiaus Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (toliau NVSC) įspėja, jog atvejų tyrimas užtrunka ir vėluoja. Tai reiškia, kad tie asmenys, kurie gavo informaciją, nelaukę NVSC specialistų skambučio, turi izoliuotis ir įspėti žmones, su kuriais galimai turėjo didelės rizikos sąlytį.

Jei jums vienokiu ar kitokiu būdu nepranešta apie būtinybę izoliuotis (gali būti skambutis, darbovietės, švietimo įstaigos informacija ir pan.), vadinasi, labai maža tikimybė, kad jūs ar jūsų artimasis turėjote didelės rizikos kontaktą su užsikrėtusiu asmeniu, todėl nepanikuokite ir laikykitės įprastų saugumo rekomendacijų.


Plungės rajono savivaldybės informacija

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.