Aktuali informacija apie koronavirusą Plungės rajono savivaldybėje

2020-11-05

Informacinių sistemų duomenimis iki lapkričio 5 d. 14.00 val. Plungės rajone serga 460 gyventojų. Per praėjusią parą fiksuoti 15 nauji atvejai, pasveiko 5.

Iš 15 naujai nustatytų atvejų 3 – nežinoma užsikrėtimo aplinkybės, 1 šeiminis, 1 Stonaičių socialinės globos namų darbuotojui, 1 UAB Mažeikių mėsinė darbuotojui, 7 VšĮ Plungės sav. ligoninės darbuotojams. Susirgimas nustatytas 1 darbuotojui Plungės lopšelyje darželyje „Saulutė“.

Atsižvelgdami į sudėtingą ir vis dar besikeičiančią epidemiologinę situaciją rajone, raginame gyventojus laikytis visų įmanomų saugumo priemonių, susijusių su COVID-19 viruso plitimo grėsmės prevencija. Prašome gyventojų apriboti socialinius kontaktus, nesibūriuoti, bendrauti tik šeimose, atidėti nebūtinas išvykas ir asmenines šventes.

Primename, kad visi asmenys, kuriems patvirtintas teigiamas COVID-19 testas, informuojami, gavus tyrimo rezultatus. Savo tyrimo rezultatus galite pasitikrinti ir esveikata.lt sistemoje.

Dėl didelio kontaktų skaičiaus Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (toliau NVSC) įspėja, jog atvejų tyrimas užtrunka ir vėluoja. Tai reiškia, kad tie asmenys, kurie gavo informaciją, nelaukę NVSC specialistų skambučio, turi izoliuotis ir įspėti žmones, su kuriais galimai turėjo didelės rizikos sąlytį.

Jei jums vienokiu ar kitokiu būdu nepranešta apie būtinybę izoliuotis (gali būti skambutis, darbovietės, švietimo įstaigos informacija ir pan.), vadinasi, labai maža tikimybė, kad jūs ar jūsų artimasis turėjote didelės rizikos kontaktą su užsikrėtusiu asmeniu, todėl nepanikuokite ir laikykitės įprastų saugumo rekomendacijų.

Rekomendacijas sąlytį turėjusiems asmenims rasite čia: https://sam.lrv.lt/uploads/sam/documents/files/rekomendacijos%20del%20salyti%20turejusiu%20asmenu%20(privaloma%20izoliacija)(1).pdf

Koronaviruso (COVID-19) Lietuvoje statistika – https://registrucentras.maps.arcgis.com

SAM Informacija visuomenei – https://sam.lrv.lt/koronavirusas


 


Plungės rajono savivaldybės administracijos inf. 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.