Aktuali informacija apie koronavirusą Plungės rajono savivaldybėje

2021-11-08

• Šiuo metu koronavirusas nustatytas 194 Plungės rajone gyvenantiems asmenims. Per praėjusią parą nustatyti 2 nauji susirgimo atvejai. 

VšÄ® Plungės rajono savivaldybės ligoninės COVID-19 skyriuje šiuo metu gydoma 19 pacientų. Dalis jų – jauno amžiaus (39 m., 42 m., 50 m. ir pan.) pacientai. Vidutinis sergančiųjų amžius – 67 metai.

• Ä® VšÄ® Plungės rajono savivaldybės ligoninę guldomi pacientai iš kitų savivaldybių – Pakruojo, Akmenės, pastaruoju metu didelė dalis pacientų patenka iš Telšių.

•  Per praėjusias dvi savaites (spalio 25 d. – lapkričio 8 d.) VšÄ® Plungės rajono greitoji medicinos pagalba gavo 7 iškvietimus dėl Covid-19 ligos. 5 pacientai pristatyti į VšÄ® Plungės ligoninės priėmimo-skubios pagalbos skyrių.

Iš viso gauta 16 iškvietimų dėl aukštos kūno temperatūros ir / ar kosulio / dusulio. Iš jų į VšÄ® Plungės ligoninės priėmimo-skubios pagalbos skyrių atvežta 14 pacientų.

•  Spalio mėnesį ligoninėje mirė 16 pacientų, iš jų 3 pasiskiepiję. Dauguma mirusiųjų turėjo gretutinių ligų. Lapkričio mėnesį mirė 4 pacientai, 3 turintys gretutinių ligų, 3 neskiepyti. Per paskutines savaites nemažai pacientų į Ligoninę pateko su užleistais ligos atvejais. Vienas pacientas stacionarizuotas tiesiai į Anestezijos ir reanimacijos skyrių. Nemažai pacientų serga rimtomis gretutinėmis ligomis, kaip, pavyzdžiui, viršsvoris, kas labai blogina ligos klinikinę eigą ir išgijimo prognozę.

 ***

Informuojame, jog VšÄ® Plungės rajono savivaldybės ligoninėje TEIKIAMOS visos būtinosios ir planinės paslaugos. Gyventojai, turintys galimybių pasus, gali pasinaudoti ir sveikatinimo paslaugomis Ligoninės baseine.

 

Plungės r. savivaldybės administracijos inf. 
Lietuvos statistikos departamento inf. 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.